Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най накрая


Recommended Posts

Най накрая хора,днеска капарирахме последната налична Октавия Съни тур,с цвят Сахара металик.Нямам търпение след две седмици да стане готова!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • drift

    27

  • Redline__

    7

  • BlackPearl

    7

  • zloQQ

    4

Най-много писали в темата

  • 3 седмици по-късно...

Добра машина! Браво... Да я глезиш, за да те гледа добре.

А само за информация - колко ти излезе удоволствието и защо не поръча новата версия на Octavia?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mr.vain

1. вероятно защото тази която си е купил е по-евтина

2. защото тя е по-добрият избор, понеже е доста по-изпипана от Octavia II или въобще от предшествалите я Октавии :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото имаше коледна промоция и струваше 26хххлв.(не помня точните цифри)а за новата стези екстри и дизел трябваше да додам още над 3000лв.А пък и честно казано тая си ме кефи малко повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен тая ме кефи повече, и ако можех да си купя чисто нова кола - такава щеше да е. айде със здраве да си я карате, слагай я на аватар.
а за ко си криете номерата бе хора - не мога да го разбера това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline:

Eeee, що бе?? New Octavia изглежда далеч по-модерна и пипната. Аз лично харесвам и двата варианта, но New ми допада повече. Жалко, че не ми стигнаха парите за да взема Octavia - трябваше да спра до Fabia Elegance.

 

drift:

Пак индормативно - с какви екстри е колата за тази цена? Питам те, защото моята Fabia Elegance с (почти) всички екстри е 24xxx, а разликата от 2000 не е голяма, но за сметка на това е клас отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drift пич, тва на подписа ти Virtual Tuning на твойта Octavia ли е, или тва са й джантите наистина



 

Eeee, що бе?? New Octavia изглежда далеч по-модерна и пипната. Аз лично харесвам и двата варианта, но New ми допада повече. Жалко, че не ми стигнаха парите за да взема Octavia - трябваше да спра до Fabia Elegance.


Ами ако трябва да съм честен, най-много ми харесва най-старата Octavia, преди facelift-a ;) . Но тези Октавии специално Tour, Sunny Tour и т.н. тур - не напразно казвам, че са най-добрите, от един приятел, който бачкаше в ЕураТек го знам ии той е напълно прав. Щото тия Октавии са изчистени от всички грешки които моделите са давали през годините, всички дефекти са поправени - "железният автомобил", а Octavia II тепърва почва да дава дефекти и да се виждат недостатъците й :| - тя ще бъде "железният автомобил" след 5-6 години.

P.S.: mr.vain Апък и Octavia II твърде много ми прилича на Passat отпред нещо. Докато 1вата Octavia прилича на голяма Felicia ;) A не на некаф VW :idea:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито! Леко и безаварийно.

Иначе аз още си чакам мойта :-(

Ма като си я поръчах ЧЕРВЕНА е така :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline:

Eeee, що бе?? New Octavia изглежда далеч по-модерна и пипната. Аз лично харесвам и двата варианта, но New ми допада повече. Жалко, че не ми стигнаха парите за да взема Octavia - трябваше да спра до Fabia Elegance.

 

drift:

Пак индормативно - с какви екстри е колата за тази цена? Питам те, защото моята Fabia Elegance с (почти) всички екстри е 24xxx, а разликата от 2000 не е голяма, но за сметка на това е клас отгоре.

 

Аз пък дадох 31000 за моята фабия, не защото не мога да си позволя октавия, а защото повече ме радва! Честито за колата изглежда екстра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ел.огледала,стъкла-2,централно,климатик,борд бокмпютър,и други екстри но тези са най-главните.Иначе е 90к.с. ТДИ,но върви доста добре направо не очаквах.

 

А колата на подписа ми е свалена от интернет но така бих искал да изглежда мойта лятото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито! Леко и безаварийно.

Иначе аз още си чакам мойта :-(

Ма като си я поръчах ЧЕРВЕНА е така :-)

Мойта я платих на шестнайсти но на 3 стана готова, а между другото аз взех тогава последния Съни тур ТДИ 90к.с. и нямах право на избор за цвят,но мога да кажа че този цвят наистина много ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз отидох и казах че искам червена (като тая на снимката в дясно) :D Тия от Еуратек казаха "Че чекаш". :evil:

Иначе и мойта би трябвало да е 90кс. Поне за толкова съм я поръчал. Но пък си поръчах и две глезотийки - пръскачки на фаровете и подгряване на пръскалките за стъклата :D

Айде като я взема ще се похваля.

Още веднъж леко и безаварийно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо си си поръчал подгряване на пръскалките на стъклото? Аз даже не знаех, че има такава щуротия :smt103 Питам, защото на мен никога не са ми замръзвали, а най-ниската температура на която съм карал е -29, което не е малко по принцип. Тогава разбрах, защо всъщност ми е подгряването на огледалата. Айде дано ти пристигне Шкода-та по-скоро :smt025

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.