Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най накрая


Recommended Posts

Хора помагайте на лостчето за управление на страничните огледала имам положение за нагряване ама не мога да разбера работи ли или не.Защото в екстрите на колата не го пишеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • drift

    27

  • Redline__

    7

  • BlackPearl

    7

  • The Best Forman

    4

Най-много писали в темата

Redline:

Eeee, що бе?? New Octavia изглежда далеч по-модерна и пипната. Аз лично харесвам и двата варианта, но New ми допада повече. Жалко, че не ми стигнаха парите за да взема Octavia - трябваше да спра до Fabia Elegance.

 

drift:

Пак индормативно - с какви екстри е колата за тази цена? Питам те, защото моята Fabia Elegance с (почти) всички екстри е 24xxx, а разликата от 2000 не е голяма, но за сметка на това е клас отгоре.

 

Аз пък дадох 31000 за моята фабия, не защото не мога да си позволя октавия, а защото повече ме радва! Честито за колата изглежда екстра :)

 

=D> =D> =D> =D> =D> Евала госте :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ (и аз си мислих че е злоКуче, пък и вид на куче си има :D ),

взех отоплението на пръскалките щото честичко ходя на ски. А сега с Vectra-та редовно си имам проблем :( Замръзват, мамка им... Та затова. Пък и за 56 лева кво му плащаш?

Иначе 10x за пожеланията. Щом се смени картинката в ляво значи съм с Шкодето :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата браво! По въпроса за 31000лв за фабиа - Redline разбирам подиграваш ли се на колегата :roll: Цената на моята Фабия с екстрите, които я поръчах надминава цената от 31000, това смешно ли е или аз не те разбрах :roll: Защо всички си мислят, че който притежава Фабиа, не може да си позволи Октавия :roll: Това е смешно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всички си мислят, че който притежава Фабиа, не може да си позволи Октавия Това е смешно

 

Някога, някъде в моите мнения в този форум казал ли съм такова нещо :roll: :?:

 

Не се подигравам, ама ми е смешно лично на мене такова изказване от некой дето никой не го знае в тоа форум иии некакси логиката ми избега :mrgreen:. Искаше да се похвали ли или ...

 

stenly, а да те питам аз пък тебе, защо всички си мислят, че който кара 120ка или Favorit или Felicia, не може да си позволи Octavia. Е те тва е смешното братле ;) Щото не всеки обича да афишира положението си с личния автомобил :oops: 8)

 

Де да знам, кой както ще да го разбира, аз квот съм искал съм го написал :D

 

P.S.: stenly :arrow: Redline__ , a не Redline :idea: :!: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, хубава е:) Остава само нещо да свири да й сложиш :) И със здраве да си я караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Drift Да ти е честита количката и да си я ползваш дълго и безавариино. Що се отнася до Октавииките и двете версии са яки Октавията си е Октавия като гледам снимките имаш мерак не го губи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мерака,няма страшно няма как да се изгуби.По цяла нощ я сънувам с джанти 17" и така нататък,но има време.Въпреки че съм заклет БМВ фен,тази кола наистина много ми харесва и се влюбвам в нея със всеки изминал ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Octavia I е за предпочитане пред Octavia II.

 

Вътрешният интериор на Octavia II е доста по-скован, тапицерията на седалките е като дървена, за формата на волана да не говорим. Отзад не могат да седнат спокойно трима души.

 

Много правилен избор си направил колега, сърдечни поздравления!

 

p.s. от 7 месеца имаме нова служебна Octavia II и не сме очаровани особено от дизайна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Определено Octavia I е за предпочитане пред Octavia II.

Вътрешният интериор на Octavia II е доста по-скован, тапицерията на седалките е като дървена, за формата на волана да не говорим. Отзад не могат да седнат спокойно трима души.

Много правилен избор си направил колега, сърдечни поздравления!

p.s. от 7 месеца имаме нова служебна Octavia II и не сме очаровани особено от дизайна


Е това беше изказване :D

Не отричам че октави тур е много добра, но точно това за което говориш ...
Струва ми се не си се качвал някоя от двете октавии. 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма че твоята октавия има по-добър интериор но на външен вид не ме кефи нещо(всеки си има вку,не ме съдете),но мога да кажа че октавия1 комби не ми харесва грам,обаче ако има възможността бих си взел с удоволствие една Октавия 2 Комби,наистина уникален автомобил.Много ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма че твоята октавия има по-добър интериор но на външен вид не ме кефи нещо(всеки си има вку,не ме съдете),но мога да кажа че октавия1 комби не ми харесва грам,обаче ако има възможността бих си взел с удоволствие една Октавия 2 Комби,наистина уникален автомобил.Много ми харесва.

Нищо лошо не казвам за октавиа 1, напротив - и девете коли си имат предимства, просто нещата които беше описал колегата не са верни. Ако става въпрос за моята, то тя е комби :D . И на мен комбито ми харесва повече от хеча и именно затова си взех комби.

Пожелавам ти дълги, приятни и безаварийни километри с новата кола! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе щом и твоята е комби евала страшна кола,акое и ТДИ още по-добре(влюбен съм в тея двигатели)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве нещо не мога да ги възприема тия кафевите кожени салони при Octavia :smt011 . 100 пъти по-яко е и е пълна класика :arrow: като ще е кожа - черна да е :!:

 

Като видя Octavia L&K с тас кафявата кожа тип "2 дена по ред ям развалени яйца" и ми става лошо :? :smt104

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Алаин сега залата до винса.Утре нали имам изпит,като свърши,ще ти се обадя брат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.