Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най накрая


Recommended Posts

  • Отговори 88
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • drift

    27

  • Redline__

    7

  • BlackPearl

    7

  • zloQQ

    4

Най-много писали в темата

Е то след една,две години,ако сега я коткаш,а не вкарваш сопи постоянно и не я режеш сякаш е 200 коня-тогава ще и усетиш наистина вървежа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O,аз по принцип карам много спокойно,това беше само за проба и не знам но мисля че можеше повече.А на връщане и през останалото време съм карал с 130 и максимум 150!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така,защо ти е повече.Аз в събота като се връщах от пловдив карах кум 140-150(като изключим отсечката от петолъчката до карнобат където се сдавих с един А8к(по старите:дизел беше понеже му дърпах и то доста яко)И с такава скорост ми даде разход по компютър 6.2 което за мен си е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето скрийншот от клипа където най ясно се виждат оборотите(за тези с бавен нет),тук съм с 199км/ч но вие си правете сметка,иначе стигнах до 210 ама некви кретени се изпреварваха отпред и намалих.

 

000461231.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш, но тия кретени отпред най-вероятно са карали по правилник...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш, но тия кретени отпред най-вероятно са карали по правилник...

Поздрави

хе хе хе най-вероятно тъй ще да е било

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маи така ще е да е било :lol: !Иначе като гледам колата е на 2025км супер.Не е карана-ло6о няма.Моита вече на 14 ще става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждам даже сте много прави ама знаете как е с тестовете,а пък и аз като видя,че кола ме изпреварва гледам да не изпреварвам и аз в същото време така,че за мен си остават кретени.

Поздрави!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти е тъп въпроса...

По принцип там са показанията на борд комп-а, но това определено не е нито моментния, нито средния разход. По-скоро показва оставащото разстояние до изпразване на резервоара. Иначе моментния разход би трябвало да е около 10-10,5/100 при тази скорост. Поне с моята при почти 190 моментния разход е 9,6/100 и няма 4000 об.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е точно оставащите километри до изпразване на резервоара,а за моментния разход незнам,но със 130-140км/ч беше доколкото си спомням 4.7л/100(моментен разход),по борд компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.