Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има ли някой технически данни за двигателите на Octavia ...


Guest PeterRR

Recommended Posts

По-специално ме интересува 1.9TDI 90bhp.

Графики за въртящ момент, мощност, техническа документация и т.н.

Изобщо всичко свързано с този двигател/и

10х

 

PS: Аз ли не се оправям с тоя форум или ... Регистрирах се, а не мога да поствам от мое име дори след Вход.... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х ама това инфо го знам :cry:

Идеята е за графики на мощност/върт.момент, номер (ID) на двигателя, малко инфо за ремонт (то 2 години си има гаранция, но...) и т.н.

Поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От многото ровене из нета, разбрах че на наще Octavi-и се монтират VW двигатели с ID: AGR/AGP/AHF/ALH/ATD/ASV/AQM. Само дето и за тях не мога да намеря точно инфо....

А уж VW колкото искаш....

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, ама къде да я дръпна тая AutoData?

За Vectrata дърпах TIS, а и за нея (Vectrata де) бол из нета. Шкодата не е толкова популярна :(

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

autodata я имаше в www.data.bg преди но само 2004 версия има работещ крак имаше линкове и по форума на датата в тема за автософт... които търси намира...:)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dundi67,

Дай ми я :-) Ако си от София кажи къде да се видим. Аз до 15 Януари съм free.

Само кажи колко диска да приготвя.

Предварително 10x

PS: mail peter@orbisg.com, ICQ: 10951403

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тез работи само 2004 , а за да кракнеш 2005 ти трябват сигурно 2 висши :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Там дават само основна информация ... по - добре потърсете Етос или ЕТКА и двете ги има в датата ;)

http://store2.data.bg/paun/AutoSoft/Etos/Etka_audi/

http://store2.data.bg/radom/auto/etos/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е елементарно да я кракнеш!Инсталираш я и разархивираш крака в директорията!Това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.