Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся Ел схема за шкода 120л 79 набор


Penaowner

Recommended Posts

Собственик сам на шкода 120л от около 20 дена. Като цяло основния проблем е че е претърпяла лек пожар в двигатела и сега няма жици. Другите проблеми ги отстраних но ми трябва ел схема за да я оправя и да почна да я таркалям по родните пътища :D Много ще съм благодарен ако някои ми помогне за да мога час по скоро да я подкарам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към книгата "Аз ремонтирам шкода" съм почти сигурен, че върви и схема на ел. инсталацията, а въпросната книга се продава в магазина на Симеоновско шосе (виж раздел "магазини за части")... предполагам и в нета може да се намери такава схема, ама с легенда на чешки език ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще почерпя като тръгне кака Пена както е името на мойта бричка. Надявам се ако има по сериозни сбирки тая година да можем да се запознаем лично с повечето сродни шкодиларски души от цяла България. Благодаря ви за помоща обещавам да се похваля като тръгне :smt045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.