Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Concepts


Superb_

Recommended Posts

Здравейте.Искам да ви питам кой концептуален модел на Шкода според вас би трябвало да се пусне в производство и кой никога не трябва да се пусне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yeti или yeti 2 и тудор ми се иска да ги видя по пътищата, нещото което нем е кефи е ахуй(ahoj :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Vw нарочно са против Шкода купе ,защото Голфове разни и тем подобни от гамата на Фолксваген ще загубят доста от бъдещите си купувачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Superb абсолютно си прав ама като си се хванал под опеката на тая фирма ще търпиш и ще изпълняваш каквото ти кажат. Прав си че по-ниския клас VW направо ще им окапе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега!Направо ше ги разбие Шкода ако пусне такув модел на пазара.Ама МАЙКА НЕ ДАВАААААА :cry: :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо пък едно купе на шкода да отнеме от клиентите на фолксваген...? може това да се случи за сметка на астра, фокус, ситроен или на разните му там японски коли. може самите шефове на шкода да не са особено настоятелни, но е странно наистина защо няма купе, кабрио, ван, среден седан (октавиа седан например), паркетен джип, баничарка (последните две може и да ги има скоро)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае Роска тя Fabia-та както не е купе, и*а майката на продажбите на Polo, а Octavia на Golf - ти защо мислиш, че Skoda от един момент нататък започнаха да продават колите си с по-малко екстри на по-висока цена (или на същата, не съм сигурен, от от 2003 година смъкнаха доста от стандартните екстри!), защо тогава западняка примерно да чака 3 месеца за 1 Superb, който е гол като пушка и е малко по-евтин от Passat-ора, който го има в наличност и си получаваш колата на момента. Гадна работа ама така ше е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то това е стратегията на фолксваген от самото начало - плавно повишаване на качеството и цената. то е практически невъзможно при толкова много марки на фолксваген, да не се получи дублиране на моделите, а продажбите на голф не са паднали като бройка - напротив. като процент има спад - голфа има по - малък пазарен дял, но виж ко прай новата астра в европа. а това, че октавиа дави голф... знам само, че октавиа + голф прави много повече от астра или фокус, така че от фолксваген няма как да са недоволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума само за нашия пазар това си е политика на Еуратек за да реализират повече продажби / а може да ги икономисват заводските екстри и после да ти ги продават отново / , а из Европа въобще не съм съгласен , че Шкода се продава с по - малко екстри от други марки от същия клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman съгласен - не съгласен, аз живея в БГ - дреме ми, че ми пука за Европа ( и ако не си схванал говорим за цена/оборудване, а не въобще с колко екстри са предлага... w/e )

 

Сигурно е вярно, че от ЕураТек икономисват екстри по свой избор ама чак пък толкова :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.