Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb vs Passat


Superb_

Recommended Posts

Здравейте фенове замисляли ли сте над въпроса защо Passat се купува повече от Superb ,като знаем ,че Superb е по-голям,със същите двигатели и е къде къде по евтин от Passat?За 60 000 да получиш кола със кожа,дърво,гъч от системи,климатроници и тем подобни е почти невъзможно,а Superb има всички тези неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам че не говориш за най-новия Пасат...(той е доста напред с материала,аз лично не го очаквах)...виж за стария какво да кажа марката продава колата,дори понякога да има и същите неща на по-малка цена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Фабиите ще се случи както е било преди години с 120L. Ще стане най разпространената Шкода мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за България, все си мисля, че са продадени повече нови Superb отколкото Passat. В европейски мащаб, предполагам хората имат много повече доверие на марката VW отколкото на Skoda за автомобил от този клас. В смисъл че такъв клас автомобил се купува донякъде и за престиж - Superb-a може да изпреварва passat в много отношения - но това в крайна сметка няма много голямо значение при избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам дори управниците на Шкода си признават ,че Superb не е печеливш модел.

не е печелив не защото няма качества ,а защото имиджа на Шкода за момента не може да продава такива коли!! (ето защо няма да видим Тудора или пък Йетито)....също както VW не може да си продаде Файтона,не защото е чак толкова по-лош от С-класата ,7-цата или А8....защо има повече продажби на Голф пред Октавията?? по същата причина....а пък в много сравнения Октавията я поставят пред Голфа защото има или същите неща или малко повече от Голфа...да не говорим че е по ефтина!!!...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:evil: Точно това най-много ме дразни ,че има доста хора който си изграждат мнения за марката Шкода без дори да са се качвали,а камо ли да са карали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:evil: Точно това най-много ме дразни ,че има доста хора който си изграждат мнения за марката Шкода без дори да са се качвали,а камо ли да са карали.

 

Така е....човек без да пробва трудно ще каже кое какво е ....жалко само че не може да се пробва всичко...а много от хората не се интересуват (не говоря за феновете на определена марка ) от подробностите...на тях има трябва кола която да ги закара от А до Б и готово....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен superb се продава лошо, щото е изпълнен евтино и това си личи. екстериора му е семпъл, вътре простее още повече. аз бих си го купил с голям кеф, ама щото съм фен, а феновете като нас не са много. тези пък, които избират кола без да имат претенции към марката избират тази, която изглежда по - лачена. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай Superb изглежда много добре и като интериор и като екстериор поне според мен и не бива да се пренебрегва пред разни Passati,Omegi,607-ci ili A6-ci.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам пич.

ти повярвай, че фолксваген влага повече усилия за пасат, отколкото за суперб, колкото и да не ни се иска.

интериора си е евтин и това си личи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам пич.

ти повярвай, че фолксваген влага повече усилия за пасат, отколкото за суперб, колкото и да не ни се иска.

интериора си е евтин и това си личи.

 

не вярвам да е чак толкова по-лошо изпълнението.....обаче Супърба е доста по-просторен от Пасата....трябва да си призная като качих вътре просто не можех да повярвам колко място има....но да сравнява с S-класата на мерцедес :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Suglasen sum,no vse pak da priemem fakta 4e nemcite sa si nacionalisti i predpo4itt da dadat pove4e pari no da si karat Passata otkolkoto Suberb- a i horate vse o6e ne sa sviknali sus SKoda kato kola ot nai-visok klas!-spored men!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.