Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

коя ли кола ще удържи на такива изстъпления


deel_1981

Recommended Posts

мамицата им.... :evil:

тоя танк ша го газя с БИГ ШКОДА :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мястото на Skoda-ка ше му сложа х*я на тоя дето снима и дето е праел коментара, да видим забавно ли е :smt019 и след като го пуснем в нета ше можем да са посмейм и ний :smt025

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вметна че на саита на тоя тип има интересни статии за реставрации на автомобили. Ниещо особено но за хора с по малко опит може и да са полезни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вметна че на саита на тоя тип има интересни статии за реставрации на автомобили. Ниещо особено но за хора с по малко опит може и да са полезни

Реставрация? :roll: след такова нещо с тоя танк,мисля че лееееко ще ги затрудни реставрацията :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива трябва с камъни да се пребиват.....без значение дали е точно Шкода колата,тва си е жива гавра :!:

А ти сигурен ли си,че статииките не са за реставрация на танкове... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

It wasn't worth anything - we'd already sold the petrol....

- Ето това направо ме съкруши.

 

Аз за пореден път се убеждавам, че тия англичаните са много прости копелета, мамицата им. Ей тва просто не мога да го схвана - да разрушиш нещо, което е направено с толкова труд! Това е вандалщина просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нека го пробват ингилизите тоя номер с някой от тези шкодаци:

http://info.datacom.bg/Krankenstein/zagadki/1.jpg

http://info.datacom.bg/Krankenstein/zagadki/2.jpg

http://info.datacom.bg/Krankenstein/zagadki/3.jpg

http://info.datacom.bg/Krankenstein/zagadki/4.jpg

...па да видим тогава кой-кого... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за шкодата тоя танк ми се иска да си използвам всичкия наличен ловен барут по него и мисля 4е картинката ще е подобна и с него как не ги е срам да правят такива неща просто незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно, не е хубаво да правят такива неща, вандали са, не знам си кво, ама като се замисля и аз бих се погаврил по този начин с някой Opel например :smt080 :smt036

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може би малко хора знаят, че и тук, в България има танк Шкода. Който иска може да го види в двора на военноисторическия музей в София. Стои си мирно и тихо и узминалото време много - много не му се е отразило...

:lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен една кола колкото и да е жалка и проблематична не заслужава такав заваршек по елегатно е някак си да си изгние тихо и мирно някаде :lol: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във военноисторическия музей има и танк 'майбах' към 900 к.с. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

аз не знам какво толко се впрягате като една стара кола(шкода) е прегазена и унищожена. Като ви е толко жал що не ходите на гара искър кадето ги правят на кубчета и да ги купувате за да ги спасите от края на дългия им живот??????? Колкото да не ни се иска един ден и нашите коли ще станат купчина старо желязо.НЯМА НИЩО ВЕЧНО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода е велика марка с история по дълга от булшиството сега произвеждащи марки :D:D:D Още много по 100 години да съществува!!

 

А за танковете - гледах какви ли не в това число и няколко шкоди във военния (или един от тях не знам колко има) музей в Брюксел. Ако някои му падне път на там задъложително да иде на същото място има и музей на автомобила от началото до сега :) много ценно преживяване. Ако намеря време и не забравя може да кача малко снимки от военния музей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещу такова изпитание няма значение дали колата е шкода , мерцедес или ролс-ройс ... резултата ще е с разлика от ... 5 см .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.