Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно форума


drift

Recommended Posts

Имам една идея,защо не се изработят някакви галерии на форума или поне като в на Опел клуба отделни теми за само снимки.(аз давам идеи но нищо не мога да правя скаран съм с компютрите.

 

И другия ми въпрос е Защо така гадно се разтеглят таблиците много е неудобно.Няма ли начин да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В BGPhoto има потребител Skodaowner/12345. Там ще намериш снимки и малко данни за доста потребители на този форум. Галерията я създадох преди 6-7 месеца (по памет) именно с тази цел. Защото ако отворим тук тема за снимките, надали няма да се появи най-малкото някой нерегистриран пич и да се изкаже неподготвено :) Освен това тука, на сайта, към който е форума има снимки на някои от членовете, макар и рядко да се актуализират. Ако подадеш заявка може и тука да ти качат снимка.

Иначе идеята ти ме подсеща за друго - бихме могли цялата информация от BGPhoto да я прехвърлим тук, на сайта (не във форума). Ще се получи много яко. Стига собственика на сайта да е съгласен :)

А за таблиците - не разбрах какво имате впредвид. Това, че се разтеглят за да запълнят изцяло екрана ли? Ако е това - какво по-хубаво, вместо да ми седи празен 1/3 от монитора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя екран не само, че го запълват а даже не им стига. Монитора ми е 14 инча и постоянна въртя долния скролер, мамка му и прасе. А като пиша отговор направо се побърквам - преди беше по-лесно. Отляво където са emoteicons седи празно един куп место?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен е зле като пиша тема или отговор. За този проблем не пишем за първи път ,но .... глас в пустиня. И за онази препратка към форума на рено също сме я обсъждали на срещи, но като медиаторите не идват на тези срещи и не четат вс. от каде да знаят

 

Mishelle

не помага

 

не може ли да гласуваме за нов медиатор????? Грифин вече не кара шкода и все по радко ще посещава форума. Редно е да е някой който влиза ако не всеки ден то през ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото и аз съм си мислил, защо да не се изберат някои нови отговорници, на които примерно работата със сайта да им доставя удоволствие или поне да не им тежи. Хора които да разбират и да вземат сайта за да го приведат в ред, да го актуализират често и т.н. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Юли аз влизам точно така, но това помага за главното /форуми/ - след като минеш в някой раздел вече не помата, нито като пишеш отговори.

 

Аз съм ЗА идеята да се дадат Права на Модератор на някой, който редовно влиза и се интересува от състоянието на форума. Може и да се направи нещо като временен отговрник за по месец два, който да се сменя за да не му тежи на някой това.

 

Доколкото знам проблема на нашия форум е в това, че се хоства при приятели на който го е направил и няма и место за качване на снимки. В Опел форума имат рекламка горе от която се издържат да си плащат за хост със место за качване на разни неща. Не може ли и при нас така да стане?

 

ПП.: Ей Наско като го напишеш тва медиатор и всеки път се кефя яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, между модератор и администратор има голяма разлика. Модератора се занимава с мнения, теми и т.н., т.е. не би трябвало да може да реши проблема ви с изгеда на страниците :) Така, че за този проблем, както и за качването на снимки, хостването и т.н. трябва да се обърнете към администратора на сайта/форума :) С други думи Griffin няма как да ви помогне, независимо дали кара все още Шкода или не, независимо дали влиза във форума или не :) Не виждам да имаме модераторско нехайство за да искате смяната му :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха верно че било модератор :mrgreen: :mrgreen: Много съм неграмотен мамка му!!! сега като си чета поста верно звучи забавно.

 

а освен че не правя разлика между медиатор и модератор и администратор ми е все същото. :mrgreen: .

 

спирам да пиша по темата, че ще се изложа още :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де...аре всички желаещи да си предложат кандидатурата...пускаме една анкета за една седмица...и гласуваме..аз си мисля че трябва да са поне двама

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модератори сайта има поне трима...

Мисля че няма нужда от повече.

В понеделник ще пиша на Грифин за банера на Рено и за проблемите с формата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че няма нужда да сменяме когото и да било, поради факта, че няма защо ! Има няколко неща които трябва да се пипнат, ама иначе форума си ни е жесток :) И какво значение има дали Griffin кара Шкода или не ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение,че няма нужда от такива неща,по-скоро може и ние да даваме по някой съвет,ако нещо не ни харесва.Хора сме все пак,нормално е всеки да харесва различни неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drift това с фотогалерията беше предложено, ама... http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=489

аз също ползвам общата регистрация в bgphoto.net , но това определено не е като да си имаме галерия във форума, защото много преди да се направи въпросната обща регистрация, аз си бях направил лична, от която пускаш снимки... за какво тогава е общата не питай. кой знае за нея? ако искат да наемат някоя Шкода за клип (примерно) кой ще разбере, че видиш ли ние си имаме снимки, завряни някъде си, откъдето да се види какви коли има в клуба?

аз съм твъро за това да си имаме галерия както са си направили в рали форума - http://forum.rally-club.net/album.php?s ... f35179b3ae

а това, че някой нерегистриран ще се изкаже неподготвено... това да се е случило в галерията на рали форума? а и нали има модератори, администратори и т.н. ....атори. а и да се изцепи някой, кво толково фатално...

аре пичове не се правете, създайте галерия и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От галирия В самия сайт ИМА нужда, според мен, също както и от освежаване на сайта - да се допълнят разделите "Моделите" (все пак, новата Octavia е вече факт - дори има членове тук с такава... facelift-а на Fabia... както и някякви технически данни, не просто мнението на човека, който е правил сайта - не искам да обидя никого!), "Срещи" (има снимки само от 1 среща :oops: и тя явно е била отдавна) и "Линкове" (като се подберат интересни Skoda сайтове от "Интересни връзки" примерно :roll: )

 

Мисля, че най-добре ще бъде, ако галерията е в раздела "Членове" и както са подредени снимките на членовете да може да се цъка върху снимката, за да се покажат още снимки на колата на дадения човек :roll: ....

 

Аз също бих предложил, нов раздел, нещо от сорта на "Тапети" или "Wallpapers" където да има избрани красиви снимки на коли от клуба, които да стават за wallpaper-и ;)

 

Поздрави :smt039

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.