Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно форума


drift

Recommended Posts

Ето, темата е забравена вече... Обаче забравих да напиша нещо което исках да кажа последния път.... Следващия път като се обновява Форум-а (сайта), кво ше кажете отговорния да поправи някои грешки като:

раздел "Фаворит и ФормЪн" (FormAn :arrow: Форман)

раздел "Фелиция" (FeliciA :arrow: Фелициа)

 

респектовно и "ОктавиЯ и ФабиЯ" :? :| А защо пък наименованията на моделите да не са на латиница - както са си написани на табелките на колите :smt012 ( за да не са получават такива тъпи грешки при "преводите"). Не вярвам някой толкова да се затрудни в прочета :smt011 .

 

P.S.: А и раздел "110 и Рапид" по мое мнение ще е по-яко да е "110 и Garde/Rapid", да не е "105 и 120" ами "Estelle 1 ( ...-...) и Estelle 2 (...-...)....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NASH,не е лоша идеята!ОБАЧЕ КАКВО СТАВА КОЛЕГИ,ТЕМАТА ПОТЪНА В НЕБИТИЕТО-всеки пишеше какво ли не,а като стана въпрос да се прави нещо-всички се покриха(включително и аз-но аз съм невеж признавам си,но едва ли всички са като мен)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за покриване. Направата на галерията на сайта е във възможностите на администраторите. Никой друг освен тях не би трябвало да може да ръчка по сайта/форума. Предлагам някой от тях да направи галерията и със съответните права и достъп да може всеки от нас да си качва снимките, които иска.

От друга страна за тази галерия се изисква място. Сигурни ли сме, че имаме такова?

Странното в цялата работа е, че досега нито един администратор не се включи в темата...

Lipi - ти администратор ли си, защото те виждам с червеничко в листата с онлайн юзърите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми бяха дадени права,когато правих иконките за форума и др. такива,но по принцип се консултирам с Минчо за разни промени и т.н.

За галерия нямам представа дали има място,но може да се направи отделен форум за снимки и там всеки да си поства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се направи и една секция "новодошли " или нещо подобно който иска да се представя там>>> къв е, за кво се бори, ква кола има и тн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да а защо не като на другите авто форуми под аватара да се направи поле,на което да пише "кара:",и всеки да си пише какво кара,ако няма място за галерия може като в Опел форума отделни подфоруми само за снимки на колите ни!!! Аз давам идеи иначе съм доста неук как се прави. :oops:

 

Ето в Опел форума: http://www.opelclub-bg.com/forum/index. ... owforum=23

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да се направи и една секция "новодошли " или нещо подобно който иска да се представя там>>> къв е, за кво се бори, ква кола има и тн

От доста време си го мисля това нещо,няма смисъл форума да се пълни с излишни теми всеки път,когато някой реши да се представи.Всеки е добре дошъл,но може да се направи една обща тема за случая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rsk, Хашек и Redline__ някак са успели да дадат сигнал какво карат, какво имат (виж под някое тяхно мнение или аватар), остава да пишат и за кво се борят, ама и то е ясно :lol:

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.