Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Tри банки стоят зад офертата на “Шкода” за АЕЦ Белене


tsanko

Recommended Posts

Момчета, те половината локомотиви в България са Шкода! Само се загледайте 43-ххх, 44-ххх и 45-ххх (това се серийте) са само Шкоди...

За по-незапознатите - почти всички червенички електрически локомотиви са Шкода....

Та не бих се учудил и АЕЦ да правят....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами човек аз личкно съм виждал в ТЕЦ София Изток и в ТЕЦ Русе генератори на Skoda за ток

даже в изток са 4 броя единя е с водородно охлаждане което е голяма гъзариика :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами човек аз личкно съм виждал в ТЕЦ София Изток и в ТЕЦ Русе генератори на Skoda за ток

даже в изток са 4 броя единя е с водородно охлаждане което е голяма гъзариика :lol:

знам знам обясниха ми го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Шкода, не е наш'та Шкода. Произвеждат страшно много неща: локомотиви, трамваи, тролейбуси, всякакви видове мотриси вкл. и за метрополитени, парни турбини, топлообменници, за ядрени реактори мисля че си имат тяхна технология и реактор(вероятно продължение на някаква руска технология) но дори и да нямат ако си купиш от някъде ядрен реактор(от руснаците например) за да си направиш ток всъшност ти трябва...парни турбини, топлообменници и пр. неща. АЕЦ "Темелин" е проект и изпълнение на Шкода Алайънс, или там както се казва холдинговата им структура. Шкода Ауто не влиза в тази структура, а в друга:):)(сещаш се VAG).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.