Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВАЖНО!! По-евтини застраховки за коли над 30 г.


Krankenstein

Recommended Posts

днес председателят на Асоциацията на ретро-клубовете (БАКСКАМ) ми каза, че са постигнали договореност с Булинс за групова застраховка гражданска отг. за автомобили, произведени до 1980 г. Цената е 31 лв. за цялата година, независимо от марка, модел, кубатура и т.н., но офертата важи само за членове на Асоциацията (годишния членски внос е 15 лв.). Няма ограничения в режима на ползване на автомобилите, застраховката си е пълноценна. Ако има колеги като мен, които още не са си застраховали Бабите Шкоди, нека помислят за този вариант, вижда ми се изгоден и аз лично смятам да се възползвам. Изисква се само ксерокопие от талона (двустранно) или ОРИГИНАЛА на миналогодишната застр. полица. За повече инфо може да се обръщате и директно към председателя на Асоциацията Маргарит Карабуров (кажете му, че сте членове на Шкода класик клуб) - 0888655491, дом. 9591544

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея от БулИнс какво ли не правят за да си върнат поне отчасти пазарния дял :) Ама подир дъжд качулка му викам аз. Но нека - така за вас естественно е по-изгодно. Браво на човека водил преговорите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че на моята застраховката започва от 26,02 и е за 3 месеца. май късно ли е и е в ДЗИ. Ако знаех в петък ми анулираха застраховката на 1203-ката че била стратирана чак от май, да знаех да върна и тази.

 

нашия клуб ли се води шкода ретро класик?

 

те имат ли сайт (ретро клуба?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и двата клуба са си "наши" ;) - форумът е за всички БГ шкоди, но е така да се каже неофициален, т.е. няма регистрация... Шкода класик спорт клуб съвсем скоро ще има съдебна регистрация, за да помага на собствениците на по-старите шкоди да се възползват от подобни облекчения като например намалената застраховка за колите до 1980 и освобождаваето от преглед на тези до 1960 г, да търси официално спонсори за различни мероприятия и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.