Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ПИСНА МИ!!!


rsk

Recommended Posts

не знам дали е свързано точно с тая зала, от която влизам във форума, но от известно време някои от темите не искат да се отварят и излиза това:

 

The XML page cannot be displayed

Cannot view XML input using XSL style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

End tag 'a' does not match the start tag 'img'. Error processing resource 'http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=...

 

header.gif

-----------------------------------------...

 

ако имаме "дуплекс" :oops: моля който може/трябва - да помогне, щото е свръх досадно. ако промблема е само при мен - sorry

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен до сега никога не е блокирал. Калояне, що не беше на срещата бре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях болен... то още съм болен де ама... ама много ме е яд че не доидох много ми се идваше :( ама другия път идвам... и то с колата а дано наи сетне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък иам друг проблем, да оставим настрана това, че форума не иска "да ме запомни", ами и като си вляза в профила, след 1-вото цъкане в някоя от директориите и ме изхвърля, адски нервиращо е. Пиша си пак има и парола и пак ме изхвърля, а понякога ме изхвърля - не съм си в профила, а ме има долу при активните за момента... :smt091 :smt091 :smt091 :smt091 :smt091 :smt091 :smt091

Почвам да пиша като Гост от сега нататък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен през 2 седмици ми иска отново паролата (която нацелвам на 28-я път понеже умните си записват :mrgreen: ) но предположих че това е нормално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що за интернет браузъри ползвате ? Аз съм с mozilla firefox и съм се логнал преди 2-3 месеца и досега никога не съм имал проблеми с това

Единствения недостатък е че ако има ЛС трябва всеки път да посочваш курсора върху "Кутия" за да видиш дали имаш съобщения, а аз често забравям :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета - земете се у ръце и преинсталирайте Виндоуса :) Аз неам никви грижи. За Рапид - с Експолрер съм и долу в ляво на прозореца - нон-стоп седи един надпис, който те известява дали имаш или не ЛС :) Т.е. на експлорера де - мозилата не я знам - ама що да нема :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да чукна на дърво-сега нямам никакви проблеми.В началото като се регистрирах имаше проблеми,но сега вече нямам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз влизам във форума от зала на битекс, така че много ме съмнява да е от връзката...

 

пак напомням за това рено-бг...

 

End tag 'a' does not match the start tag 'img'. Error processing resource 'http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=...

 

header.gif

-----------------------------------------...

 

в момента съм на мозила, долу пише "нямате нови съобщения", това явно също няма значение...

преди малко пак ме изхвърли...

 

ша зема и аз да пробвам като гоуст

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.