Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

централно за фабиа


Guest sobstvenik na fabia

Recommended Posts

колата ми няма такова и аларма ,искам да си сложа за което искам да попитам няколко въпроса:

1.Какви са цените ориентировъчно на :само централно и централно+аларма и на какви марки мога да разчитам?

2.Понеже съм от Русе, къде е най надеждно да ги монтирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-логично е да питаш в някое от най-близките представителства на ЕураТек. Иначе по спомен цената на аларма от ЕураТек е 270лв. но не се сещам дали се включва и централно. Абе най добре питай ! Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах - от ЕТ ли искаш да ти я сложат или при алармаджии... Ако ще ти е от полза, мога ди кажа ориентировъчни цени за Варна при алармаджия, поне психически да се подготвиш дет се вика...

 

Сносна аларма от не висок клас (+ имобилайзер, 1 год гаранция, но без обемни датчици) с монтажа излиза към 120-130лв (аз съм с въпросната - нямал съм проблеми до сега). По-хубавите са поскъпи, но за там не съм питал.... Въпросната аларма (за 120-130лв) има заводско модул за централно заключване. Дали ще се ползва този модул или не, той си е към алармата - можеш да имаш аларма и след 6 месеца да ти скимне да слагаш централно - няма да имаш проблем. Самата машинка за централно + монтаж е около 20-25лв на врата

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може пишете ми как е при Еуратек и как е при други фирми , тъй като не искам да обикалям (просто нямям такова време), и така ще ми се изяснят нещата предварително. благодаря за мненията....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

При Еуратек - София: Цената на оригинално централно заключване е 250 лв. на системата и 105 лв. за труд. Препоръчвам монтаж на оригиналните модули. В цената лиза и бутон на шоф. врата за действие отвътре, индикатора на шоф. врата (мигалката) и дръжа за капака отзад.

Колкото до алармата - НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ Еуратек. По-добре в частен сервиз. Цени - от 120 лв. (сносна като функции) до 400 лв. (топмодели) с монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.