Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автотенекеджия /автобояджия/?


Spartan

Recommended Posts

Стигнах и до надеждата да придам малко по-прибличен вид на Шкодето.Не че е толкова овехтяло,но боята е матирана,по предните долни ръбове на вратите има малки ръждиви петна и на 2-3 места калниците са леко вдлъбнати.А от предния собственик наследих комплект предни и задни нови стопове и мигачи.Не върви да ги слагам на тази нелицеприятна ламарина.Затова бих желал да ми дадете адрес или телефон в София на някой съвестен и не чак толкова скъпар автобояджия /автотенекеджия/. Е ТЕ ТАКОВ ЗВЕР НЕМА, А?!!! Все пак съм оптимист,че може да се е запазил някой "ендимичен" екземпляр в процес на изчезване.Не съм със свръхизисквания,нито капризен манияк на тема супертунинг,но все пак не бих желал да си остави някой левия заден крак върху Шкодата.Вчера минах през един "сервиз" на Свети Наум след Хемус и попитах за тарифата им.Само да не колабирате...! 700 ЛЕВА!!! Че тя цялата толкова не струва.Затова ако знаете със сигурност някой както го описвам по-горе,напишете ми.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.