Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Редник Владимиров


Favorit

Recommended Posts

Дойде най-накрая времето да си почина и аз :) Вдругиден отлитам към Плевен и следващите няколко месеца за съжаление няма да мога да бъда много активен...1004.gif

Пожелавам на всичките много безаварийни километри с Шкодичките и приятно изкарване на срещата другия месец. Живот и здраве наесен и аз ще се включа и ще се постарая да ви писне от войнишки истории 676.gif

 

I'll be back cool26.gif

 

bek214.gifbek214.gifbek214.gifbek214.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен лека служба и повече отпуски :) Както ти казах и когато се видяхме - като се уволниш само хубави неща ще помниш от казармата. Лошото и загубата на време бързо се забравя.

 

Редник Владимиров! Раавнис! Мииирно! Ооставии! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забавлявай се, щот инъче кво да прайш...

горе главата и приятна почивка!

оглеждай се и за шкоди, особено за по - стари такива, и не унивай! нали си имаш стимул и хоби!

 

айде всичко най и много здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията :D , за алкохола - малко е късно бях на 2 новобрански поред и моята и мисля че за тази година вече съм стигнал лимита :mrgreen: В казармата не ща алкохол само искам фитнес да има. Поне като изляза да му ходя на Фаворита, че него заглеждат повече от мен и ше му чупя крилото накрая :lol::lol: 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко, редник и не му мисли много - тя службата вече не е като едно време ;) А за Плевен през лятото съм чувал, че е много топло и плевенчанките са доста разгорещени... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко, редник и не му мисли много - тя службата вече не е като едно време ;) А за Плевен през лятото съм чувал, че е много топло и плевенчанките са доста разгорещени... :mrgreen:

не съм ходил там ама ако е така пожелавам ти много плевенчанки, само се оглеждай между тях да няма някой крокодил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси момчета, как не се сетих да пусна една снимка на мацката да ми докладвате къде хойка докато пазя родното небе fing20.gif :mrgreen:

 

Чао засега 042.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз цяла година бях в Плевен войник : ))))

 

Много хубав град с много хубави момичета! Миналата година като карах брато там, видях, че нещата не са се променили!

Промени се само казармата - службата стана по-лека... : )

 

Така че - стягай се и наесен - пак тук!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3LX

 

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2006 3:09 pm Заглавие:

Мерси момчета, как не се сетих да пусна една снимка на мацката да ми докладвате къде хойка докато пазя родното небе Image Mr. Green

 

Чао засега Image

Краси ако е тази с която беше когато ме вози с мойта не се притеснявай, ако я видя по някоя дискотека или механ аили някаде в града ще си записвам с кого е била :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3LX

 

МнениеПуснато на: Пон Мар 27, 2006 3:09 pm Заглавие:

Мерси момчета, как не се сетих да пусна една снимка на мацката да ми докладвате къде хойка докато пазя родното небе Image Mr. Green

 

Чао засега Image

Краси ако е тази с която беше когато ме вози с мойта не се притеснявай, ако я видя по някоя дискотека или механ аили някаде в града ще си записвам с кого е била :D

 

Хаха :D Тя,тя Разбрахме се значи :mrgreen:

 

п.с. Е вече наистина чао :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.