Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Редник Владимиров


Favorit

Recommended Posts

Здравейте отново всички, гледам че за 45 дена сте успели 2 страници теми да напълните които няма как да изчета за единия час време предвиден да стоя вкъщи от 3-те дена отпуск :D

Клетвата мина, остава още 4 месеца до края на тая глупост в която се забърках доброволно... :x :D:D

Поздрави на всички и много безаварийни километри 8)

 

\5 мин преди да започне всичко, още не знам какво ме чака :D \

 

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппа, тая тема съм я пропуснал. То май вече няма какво да ти пожелавам лека служба. Само да ти кажа е те тоя портал колко ми е познат...там мина 1 година от живота ми само дето тогава се казваше ШЗО Христо Ботев. Вероятно вече си се убедил, че фитнес няма, но за сметка на това висилки, успоредки, всякакви видове метални конструкции за висене...Ще можеш да качиш някое килце на мускул, та да шашнеш мацката. И само да ти кажа други жени като тези в Плевен няма! Голяма работа са, ебало си е майката. Вземи да вържеш некоя и я води на романтични разходки в Кайлъка а ако случайно се натъкнете на закътана полянка със саморасъл джойнт, да знаеш че не е саморасъл, ние го садихме преди...бах мааму още малко и ще станат десет години. И много поздрави на Урко(освен ако не са го пенсионирали вече).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека служба и от мен,колега!Малко със закъснение,ама и аз съм изпуснал темата :oops: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.