Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НАЙ-НАКРАЯ И АЗ Я ВЗЕХ


Recommended Posts

Колеги най-накрая и аз съм горд собственик на "Шкода".След двуседмично чакане за регистрации вече я карам.Ееее след ладата ми е малко големичка тази Октавия, но се справям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега.Със здраве да си я караш и да я подържаш.Много безаварйини километри ти пойелавам.

P.S-PRR-то твоето брато вече стана като сапунен сериал,не беше чакане не беше чудо.Но като гледам май сме вече към последните епизоди.Сигурно нямаш търпение вече да я вземеш-не те свърта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Меко казано :( То не беше чакане, не беше писане, не беше обаждане... Последно обещават за утре, ама....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! И аз от Лада на Октавия се качих, ама да знаеш - много бързо се свиква с размера. Пък е и много маневрена.

Кефи се сега на миризмата на ново! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека и безаварийна, да станем и ние на твоето дередже в скоро време

 

Ама ще има да черпиш в офиса като вземеш, малееее... Отсега ме пристряга в гърлото. 8)

 

Aston, честито и от мен! Със здраве а си я караш, но най-вече умно и разумно. Че туй не е като Лада-та. Добре дошъл в клуба. :) И верно, дай някоя снимка когато можеш, та да се порадваме пак на найлончетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай НАЗДРАВЕ и от мен бре!!!!!!!!!! Опаааа - малко съм пийнал, ма...така де - явно съ се почерал за твойта кола!!!!!!!!!!!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То така е най-готино-за чуждото щастие да се почерпим.Ако трябва да се черпим за всеки такъв повод май няма да свършим много работа до края на годината само маносани ще ходим! :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си как си се кефил :) Айде честито, поздравленията са ясни. И вземи да я нащракаш едно хубаво да я разгледаме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както вече писах, НАЙ-НАКРАЯ И АЗ Я ВЗЕХ! Както си му е реда ме накараха да чакам и в самата ЕураТек, но в крайна сметка я взех.

Доволен съм. Коментара на жената беше "Ма тя по-хубава от тая на панаира" :D

Ето и малко снимки

P3300019a.JPG

P3300020a.JPG

P3300021a.JPG

P3300022a.JPG

P3300023a.JPG

Поздравии

 

PS: То на мен ми се скъсаха нервите от чакане ама май и на вас ви ги опънах... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравооо. Честито колега честито. Страшна е. Как свети бреййй!!!! Със здраве да си я караш и да ми дадеш на покарам на някоя среща 8) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR Страхотна е , честито

Знаех си аз че на света има 2 вида коли

ЧЕРВЕНИТЕ и всички останали ;) Цвета как се води "Гран при" ??

Исках и моя рапид така да изглежда, ама боята нещо не уцелих :(

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR Страхотна е , честито

Знаех си аз че на света има 2 вида коли

ЧЕРВЕНИТЕ и всички останали ;) Цвета как се води "Гран при" ??

Исках и моя рапид така да изглежда, ама боята нещо не уцелих :(

 

 

Поздрави

 

Така си е. Червената кола си е червена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.