Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НАЙ-НАКРАЯ И АЗ Я ВЗЕХ


Recommended Posts

10x на всички,

"Червено гранд при" беше при старите модели. Сега го водят "Корида червен" :)

Ако ходиш да ти правят боя кода е 8Т8Т

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Честито и на Aston и на PRR :mrgreen: . Желая Ви само хубави мигове с новите коли, колеги - нека им се радвате колкото може по-дълго!

 

PRR страшна е човече - червеното много и ходи и така ми се набиват някои детайли като пръскачките на фаровете и ЗАДНАТА ЧИСТАЧКА - много яка, браво!

 

Aston, чекаме снимки и на твойта ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито PRR били казал кави допълнителни екстри имаш освен задната чистачка и пръскалките на фаровете и колко струват тези глезотийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Сапунката най-после свърши-С ХЕПИ ЕДН разбира се.Ще я видим тази хубавица на събора-надявам се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR, честито и от мен! Много безаварийни километри ти желая с новата кола. Цвета наистина е много як :) Ама сега предполагам се сещаш - на Шкода-Лада събора няма измъкване - трябва да дойдеш и да я сефтосаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На събора съм! И без това се чудя къде да я разхожам :)

Екстрите които имам са: цвят (ако се смята за екстра), пръскалки за фаровете, задна чистачка и подгряване на дюзите на пръскалките. Не е много, но е достатъчно. Е, и всичко към Sunny Tour оборудването де..

10х на всички за пожеланията.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръскалките на фаровете и подгряването ме кефат,но иначе не ми харесва как седи задна чистачка на Октавия просто не е за там(мое мнение).Иначе е супер новичка!!!Виждам си сложил свински опашки на тасовете,много добре щото с тея дупки вчера на другата ми кола единия изчезна защото не бях сложил.Безаварийна!!!А твоята с какъв двигател е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10х

Като твойта - 1.9TDI 90bhp

За чистачката - не стои много естетически добре, но пък върши работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина върши работа най-вече ако караш в града с бавни скорости на дъжд,иначе шанса да се накаля задния прозорец е доста малък,а и като караш с малко по-голяма скорост,прозореца се изчиства от въздуха,получава се от аеродинамиката на колата. ;)

Иначе незнам от каква кола се качваш на тази,но аз като се качих от моята стара 1.6Д(55к.с.) направо имах чувството,че карам самолет.Само едно ме е яд,че алармата не се включва от ключа директно,но това може би зависи от нивото на оборудване,един приятел на Л&К 2003г. можеше от ключа да си управлява алармата,съответна да дига прозорците и т.н.А мойта смешна аларма се развали на втория месец.

 

Но стига с тоя Офтопик.Честито и на двамата предполагам каква болка е да си чакаш колата толкова време,аз моята я чаках 2 седмици и ми стана лошо,много исках да си пътувам с нея към Банско на нова година.И безаварийни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е червенка. Жената и измисли друго име - МИЦА. От мрасница :) Била в курвенско червено :P

Още веднъж 10х на всички за пожеланията

 

PS: Жалко само че не успях да дойда на сбирката на 2ри... Ама пусто ми се караше и се отплеснахме до Копривщица :oops: Мерак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така разхождай я да разглежда забележителностите,и аз като я взех не я прибирах в София много ми се возеше на стабилна кола извънградско,че с предишната е ужас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз и от предишната не мога да се оплача. Vectra 1.8MI - 90bhp. Верно от 1990, но пък си вървеше. Не ме е изоставяла на пътя. Ремонти също почти не съм и правил.... Е разликата е много голяма. Тая набира много по-добре нищо, че е същата мощност. Просто все едно е с 20% по-мощна... Малко е по-твърда, което дава доста стабилност в завоя за разлика от Vectrata която си беше доста мека...

Абе удоволствие си е карането на Шкодата... Само да не бяха ш...те дупки по пътя :( На няколко пъти минах покрай траповете, но в крайна сметка нацелих един :x Просто нямаше избор. За щастие няма видими поражения. Дано и невидими да няма...

А ме е яд, че не минах на събирането, ама жената трябваше да е на работа а я пуснаха и ...

Леко и безаварийно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ти ЩЕ ВИДИМ! Засега не ми се лепят стикери по колата! Vectrata от пътуванията цялата беше във винетки, граждански, прегледи и т.н. Като коледно дърво беше. А и не знам дали стикера ще ми хареса. В смисъл дали ще пасва на цвета...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в неделята :) Жалко, че не сме се засекли. Ма то човек знае ли за какво да гледа. При тия дупки секунда невнимание и си в дупките, пардон, траповете :(

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕзнам при теб как е,но аз скоро влезнах в една по-голяма дупка и незнам защо,но звука на удара е направо ужасяващ имаш чувството че нещо се чупи.Незнам защо така може би заради по твърдото окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да не влизам в дупките, ама като влезна ме заболява сърцето. Чак звук на чупене не съм чувал, но сърчицето ми подскача :( Верно, че и много големи трапове не съм целил де... Въпрос на време е :( То и с 20 да караш пак накрая влизаш в дупка. Спасение няма....

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас пътищата са ужасни.Не чак на чупене имах предвид,че удара е жесток,пожелавам ти да не влизаш в големи трапове,че направо сърцето ми се къса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.