Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За стикерчетата


gogata

Recommended Posts

Хора,много искам да си взема стикерче,но не знам на коя среща ще мога да дойда.А страшно много искам.Има ли някакъв алтернативен начин да си взема?

 

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм далеко и не мога да присъствам на срещите, но има и друг начин :)

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?User ... umId=25952

Ето на този линк са стикерите.Аз направих следното качих ги на дискета и си искарах три стикера не е скъпо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А няма ли да ме анатемосат в клуба ако си го отпечатам сам? :oops: Ето тук http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=411 видях един по-готин вариант,но доколкото разбрах не е официалния.Има ли значение кой от двата ще е пре положение,че и на двата пише едно и също.И пак питам,ще ме анатемосате ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От баба Шкода ще се откажа,както викат шопите,кога ме нема!!! :D Може и грозно да звучи,ма си я обичам повече от нашите :D .За стикера проблеми няма,така ли?Обещавам да дойда на първата възможна за мен среща.Много искам да се запозная с вас,защото честно казано никой познат не ми възприема шкодарството насериозно :oops: .Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.