Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защо нямаше Шкоди на 21-вото Рали "Черно Море"??


commoGS

Recommended Posts

Момчета шо така нямаше представители на марката на ралито??? Предполагам си пазите колите, но можехте поне за едното участие да дойдете, без да се мъчите да се състезавате с "големите бегачки". Просто ей така за едната разходка, заедно с останалите класики от ретро класа!

Ето и малки снимков материал от проведеното "аматьорско рали":

 

http://snimka.bg/album.php?album_id=30336

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бих се пуснал, но ми е малко далечко :( Ще се пробвам да дойда за рали Златни през май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и 2-те ми шкоди са с мотори 135L - 58 коня, не съм ги засичал как се набират... но това все пак са ралита, не драг-рейсинг. Със 110-ката съм печелил няколко пъти на майсторско управление срещу доста по-мощни коли, а пък Фелацията успя да дръпне на ластик един Рапид 130 и една 100S с мотор от 136L (64 коня) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не дойдохме, защото имахме работа по стягането на автомобилите за събора. Освен това дъждовното време съвсем ни вкисна и предпочетохме да се затворим в сервиза и да се човъркаме по колите.

 

Следващият път, живот и здраве, ще участваме.

 

Поздрави

 

П.С. по повод "големите бегачки" - имайте търпение, скоро ще се роди една истинска бегачка от любимата марка.

 

А това е българското менте на чешката тунинг фирма "METALEX" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

000553009-big.jpg

 

METAREX :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А това е българското менте на чешката тунинг фирма "METALEX" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Хаха ,МТХ грешка нема - явно са като култ (със подръжатели) :)

 

Инак джантите на Жигулето не са лощи ,при все че оргиналните на Чехите маи беха Уеко Титаниеви :roll: :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.