Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с фабия 1,9 SDI


mitakavk

Recommended Posts

Здравейте на всички, имам два проблема за които някой ако може да ме поосветли малко.

1. Значи като карам със скорост м/у 50 и 80 км/ч се появява неприятно играене на волана, но най интересното е че това не е винаги и не мога да разбера от какво е.

2. Откачи ми се задната пръскалка на чистачката. Четох в стара тема за това, но на мен се появи през топло време пък и в тази тема нямасше много подробности за това да си я закача отново.

Ако някой може да даде съвет за някой от проблемите, или линк с повече информация много ще съм благодарен.

 

П.С. М/у другото много яко е направено всичко в сайта и най вече линковете из него затова че продължавайте в същия дух. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич пробвал ли си баланс на гумите и изправяне на джантите мисля че ще помогне.

Маркуча е отпред под компютъра на колата, разкача се и моя е разкачен ама сесещам когато ми трябва т.е. в движение и дъжд та все още си седя без вода на задната чистачка.Като отвориш капака най-кам прозореца в дясно е компютъра и под него е разклонението за предния и задня джам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вибрирането на волана

- баланс на гуми или криви джанти (сменяш предните с задните гуми и ако спре значи е от това)

- криви дискове от прегряване и една хубава закалка в некоя локва стават чудеса... доколкото знам точно този двигател не е от наи леките и маи са слаби дисковете за натоварването...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Поне притесненията относно вибрациите ще са ми по малко и вече ше знам как да реагирам. А относно чистачките трябва малко дасе почовъркаме в предната част на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Пиша тука защото имам същия проблем относно задната чистачка.

Едно, че не стига до отзад - ми викам то е било празно я да напъля тръбичката по пътя и цъкнах 3-4 пъти за задната да метне и ми протече в краката:)

Както беше споменато:

Маркуча е отпред под компютъра на колата, разкача се и моя е разкачен ама сесещам когато ми трябва т.е. в движение и дъжд та все още си седя без вода на задната чистачка.Като отвориш капака най-кам прозореца в дясно е компютъра и под него е разклонението за предния и задня джам.

Предполагам, че като отворя предния капак има една вертиклна кутия ( предполагам че това е бордовия компютър)

Та мисълта ми е понеже не се загледах много трябва ли да разкачам нещо или може с мъка да се бръкне?

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.