Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Инфо за фаворит?


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Здравейте! Понеже слагам фаворитов мотор, в моята 105Л, ще ми е много трудно да "кордисам" двигателя без информация за него. Някой може ли да ми помогне с някое интернет копие на книгата за фаворит. Може би да е нещо от сорта "Аз ремонтирам..." за фаворит. Или някакви статии за фаворитов двигател.

А може и да кажете, от къде мога да си закупя книгата.

Предварително благодаря.

 

П.С Изключително много ме интересува карбуратора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такава книга - ама трябва да я потърса - къдее!

Имаше я в веригите на книжарници " Пингвините"

Ето я и самата книга

Звънни им на телефона и ще ти кажат дали я имат.

 

п.п.- правил съм и поръчки на книги от тях по телефона - коректни са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и аз имам такава книга :mrgreen: Много съм доволен. Благодаря за инфото.

 

П.С Определено си заслужават 18те лева за тази книга

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй кажете от къде мога и аз да си купя такава :cry: . Във Варна съм питал в сумати книжарници, нямат нищо за Skoda :evil: . Имам английско издание на такава книгата: "Skoda Favorit 1989-1992, 1289cc Owners Workshop Manual" на Haynes, не че ми е проблем да чета от там, обаче искам да я имам и на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук в Сф. я продаваха в редакцията на Автокласика, предполагам и по Славейков я има - що не пита, докато беше тука?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Книгите са много хубаво нещо , ам досега моита ми е помогнала до толкова , че да знам какви свещи или масло да си взема ... всичко друго съм го изкопал в нета или просто "троша" нещо и след тва по обратния ред ;) Опита се трупа с практика , а в книгите липсват важните практически съвети т.к. ги пишат хора с ИНЖ. отпред / да ме прощават възпитаниците на ТУ / :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.