Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 110R - проспект


Recommended Posts

Браво! къде го намери целия? Аз толкова съм ровил по нета и само на отделни части от него съм попадал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че се казваше Иван Колев,работил е в сп."Автокласика".Чрез братовчед ми,който му е приятел и е редактор в "Авто мотор и спорт" го получих.Жалко само,че е на френски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еий, къде се изгуби тоя човек Иван? И аз съм работил с него в Автокласиката, но после изчезна - говори се, че сега е в щатите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:idea: като се отвори снимката кликни още веднъж в/у нея и тя ще се отвори в отделен джам в по-голям размер и без логото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се отплесваме от темата колегата ми изпрати по меила подробен такъв каталог за 1000МВ явно Гогата изнамира такава интересна литература. А колега Цанко без да се обиждаш ама чак ако сега разбираш че чехкините са готини е срамота :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еий, къде се изгуби тоя човек Иван? И аз съм работил с него в Автокласиката, но после изчезна - говори се, че сега е в щатите...

 

Честно казано аз не го познавам лично.Мога да питам и да кажа чрез ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.