Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Решен]Голям нерешим проблем !!!


Guest

Recommended Posts

Колкото и смешно да ти звучи ЗаЗ Таврия доколкото знам са с ел. помпи , ам с къв дебит е незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    7

  • Penaowner

    6

  • deel_1981

    3

  • PV

    3

Най-много писали в темата

The Best Forman доколкото съм запознат с правенето на резби и тем подобни,ако за резба 10мм направи дупка с бургия 8мм ми се струва,че малко ще го узори да прекара метчика,но може и аз да се бъркам.Но според мен най-удачно ще е да се разпробие с 8.5мм примерно,а както е в неговия случай направо с 10.5мм за резба 12мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте!!! Значи за разпробиване на отвор в който ще се нарязва НОРМАЛНА метрична резба се ползва простичката формула: диаметъра на резбата . 0,8 =.......(пример: М10.0,8=8мм свредло, М8.0,8= 6,4мм свредло и т.н.). Дано съм бил ясен и изчерпателен по сопрната тема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае ве! За една шпилка на бензиновата помпа рече-отсече "неразрешим проблем"! Има блокове, дето вадят резбата от болтовете за главата и пак има решение, ти за една шпилка на помпата. А на съседите им кажи "аз си ровя в Шкодата заради хобито, иначе си върви" и не им се обяснявай - това е.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm не стига, че ни занимаваш една седмица с елементарния си, "нерешим" проблем, който има и далеч по-прости и културни решения, за относително технически грамотен човек ами и си позволяваш да пускаш тъпи лафове от сорта на

голф сапунерка
и
Тиксо
. Не си ти човека, който ще дава такива смели квалификации на автомобили, които може да имат или карат някои от нас.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като не искаш да те занимавам, не влизай в темата бе човек, и аз имам теми които не са ми интересни и просто не влизам там. Пък едва ли е болка за умиране, един приятел казва че карам Шкода 120 Лайна и въпреки това не го мразя въобще, в смисъл той си изказва мнение

 

maxrpm, ако някой се изкаже в този дух (сапунерка, Тиксо...) за нашите автомобили в този форум, мнението веднага ще бъде изтрито. За това, в името на колегиалността и добрия тон, въздържай се и ти от подобни квалификации.

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Odin моралиста, що не си пишеш забележките към потребителите директно на ЛС?

не, че ми пречат де, ама малко ме дразнят хората, които обичат да дават тон и да трият мнения, които не им допадат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото ако му го напише на ЛС няма да го прочете никой освен него, а по този начин го четем всички и за в бъдеще ще знаем че ще ни се карат ако обиждаме някакви коли>>> не мен не ми пречи ако се обиждаме на коли, какво като някой ми каже че колата ми е тататаика или че е 120 л-айна>>> спред мен си е 120л-имозина, л-укс и тн....

 

рск..

нали това е работата на модераторите да трият мнения и да следят за добрия тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нали трябва да има за к'во да се заяждаме :) Иначе щеше да е много скучно :) Пък аз съм си намерил решение на проблема с обиждането на коли :Р Който има нещо против - "на чертата" и решаваме проблема :)

Айде умната и със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нали трябва да има за к'во да се заяждаме :) Иначе щеше да е много скучно :) Пък аз съм си намерил решение на проблема с обиждането на коли :Р Който има нещо против - "на чертата" и решаваме проблема :)

Айде умната и със здраве :)

Кефиш ме :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Хаха, честито колега !!! Пък защо й казваш "баба" ти да не си на 12?!?!? :mrgreen: Кака или лелка би й подхождало повече ;) Айде със здраве да си я караш и колкото се може по-малко да я ремонтираш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми една кола живее до 40тина год, един човек около 100тина което е 2,5пъти разлика. Това означава че колата ми като е на 22, това са 55човешки години :) А иначе мерси :smt026, освен всичко направих и рекорд за най - къс живот на акумулатор - 3месеца и 25дни monbat a умря днес, мир на необслужваемите му клетки :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ти си му видял сметката, така да се каже :) Пък нали трябва да има няква гаранция.Прави му рекламация :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция =; ама друг път трябва да ходя някаде С КОЛАТА в люлин 6 или в младост 1 да ми проверяват алтернатора. Дрън дрън пък сигурно ще ме мотат цифра време. Освен това Акумолатора вече е в контейнера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, е поне на вторични да го беше дал.Щеше да вземеш 1-2 лева за 2 бири :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай' стига толкоЗ, че го ударихме на чат :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никав пазърлък до нас зимат стари акумулатори за 5 кинта парчето е някои баи мангау се е зарадвал като е погледнал в кофата. Алтернатора може и да три е в час но може релето да не е в ред както беше при мен подаваше ток 12,8 волта към акумулатора пипнаха го и сега е 13,9. Тъи че няма да е лошо да видиш ква е хавата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми го мери с мултицета 13,9 на откачен кабел. Тея дни ще ходя да ми заверят гаранцията и там ще си покаже, щото ся да меря пак може да слеза днеска ама ме мързи

ЕDIT: Слезнахме да го измерим пак този път със закачени клеми и най-малкото показание е 12.55 при пуснати дълги на малки обороти, 12.7 на средни обороти, значи е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

така и направих, сложил съм на едно моторче 1400об/мин диск за рязане на метал и вече ги правя тея запушалки с финес, ръбчета догаждам и всичко все едно от магазина ;) Само трябва да си купя пожарогасител че като се скъса платното ще се запали, аз имам няккав ама е на 10год :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.