Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изгоря ми крушката на халогена


majesty

Recommended Posts

Здравейте,

На Фабия 1,9 SDI Седан ми изгоря крушката на халогена (от кръглите халогени). Каква крушка трябва да си купя и трудно ли се сменя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Халогените обикновено се отварят отзад. Откачаш куплунга отварчш капака крушката се държи на едни телчета като на нормалните фарове. Обикновено крушките за халоген са Н3 55 вата. Като извадиш крушката ще прочетеш на нея. А сигурен ли си че е от крушката. За халогенни фарове не е рядко явление поради това че не е слаб консуматор да нагори буксата и да се загуби контакта. Моя личен съвет е първо да откачиш буката и да видиш в какво състояние е. Ако не изглежда както би трябвало да е сменяи буксата. В никакъв случаи не пипаи стъклото на крушките с ръце само за фасунката е дръж. Като е извадиш ще видиш дали е здрава или не. Успех надявам се да съм ти помогнал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Прав беше, проблема беше че се е откачила буксата. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.