Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бутони задни врати


tyny

Recommended Posts

някои може ли да ми каже къде точно се монтират в завода бутоните за осветление на купето на задните врати ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези бутони и за каква кола става дума ?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои може ли да ми каже къде точно се монтират в завода бутоните за осветление на купето на задните врати ?

Че то май няма такива , или на мойта никога не се работели

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шкода 120 . в момента колата ми е с обемен датчик на алармата(ултразвуков)защото ме мързеше да слагам бутони на задните врати . снощи се задейства сигурно 10 пъти от нищо . днес ще слагам бутони . един приятел имаше 130 - ка , там имаше бутони и отзад .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои може ли да ми каже къде точно се монтират в завода бутоните за осветление на купето на задните врати ?

Че то май няма такива , или на мойта никога не се работели

 

Поздрави

 

 

твоя рапид да не би да има задни врати????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някъде по колонката оставено място за такъв ключ?Че не знам и на мойта как е точно.Следобяд ще проверя и довечера ще пиша, ако съм измислил нещо по въпроса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои може ли да ми каже къде точно се монтират в завода бутоните за осветление на купето на задните врати ?

Че то май няма такива , или на мойта никога не се работели

 

Поздрави

 

 

твоя рапид да не би да има задни врати????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Да прав си :mrgreen: ама преди Рапида имах 120-ка ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои може ли да ми каже къде точно се монтират в завода бутоните за осветление на купето на задните врати ?

 

tyny, престани да ги търсиш бутоните, такива конструктивно няма. На 120 има прекъсвачи само на предните врати. Може да си монтираш допълнително разбира се, както правят като ти монтират аларма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам за такива бутони... Ти сигурен ли си че 130-ката има такова нещо ?? Силно се съмнявам, освен ако не са слагани допълнително :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 100S и 120 със сигурност има само на предните врати. И на двете са със екстри - могат да се изключват ;) При мен на всичките бяха изключени или изгнили и неработещи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tiny, ти като отваряш задните врати плафон светва ли? Не. Значи бутони няма :) Съвет - ако не ти занимава да дупчиш и монтираш бутончета - купи си свестен обемен датчик. Аз с такъв "пазя" задните врати и досега нито веднъж не се е включвала алармата без причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото съм запознат с тези технологии обемния датчик не може да действа през стъкло, така че остава варианта с някакви тайни обитатели в колата :lol: Но може и самия датчик да има някакъв дефект!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това явление е обикновенно от ШОКОВИЯ датчик - ако му промениш параметрите ще се пооправят нещата малко - той е много чуствителен и някой път като изстива купето или обратното (нали са ни стари) и таблото помръдва и та задейства това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шоковя датчик не е задействан . така съм го настроил че да трябва колата да е ударена от друга кола . по броя на пиукванията при деактивиране на алармата разбрах че става въпрос за задействане на втори вход - обемен датчик . причината за задействането я намерих - мравки обикалящи по изличвателя или приемника . намерих и решение на проблема - вече в колата не се яде :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото съм запознат с тези технологии обемния датчик не може да действа през стъкло, така че остава варианта с някакви тайни обитатели в колата :lol: Но може и самия датчик да има някакъв дефект!

Значи съм познал, съвсем без да искам.Поздравления за отстраняването на проблема и дано повече да нямаш такива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.