Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Молба


kukumitcin

Recommended Posts

Значи искам да се обърна към колегите от Пловдив.

Става въпрос за бели мигачи за Шкодето а и не само за моито.Значи липсата на магазин(за Шкода) в Кърджали ни затруднява и не може да се поръчат. :(

Ще съм ви много благодарен ако някои ми каже цената им и дали има вероятност поръчам на някои.

Тази събота може да посетя Пловдив(не е 100%) и ще се радвам да видим с някои колега и евентуално да се иде до магазин в който се продават тия бели мигачи.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радваме да доидеш да се запознаем. Ще те разведем в нашите магазини за Шкода. Утре ще ти дадем по конкретна информация за цени и така нататак. До скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя всичко възможно да доида,но нищо не обещавам.

МНого ще се радавам да се запознаем. :) Ще ти бъда много благодарен за информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина,обади се ако дойдеш,ще се радваме!Само че за съжаление и тук ги няма белите мигачи вече,аз моите от София си ги поръчвах по куриер.Легнаха ми 15лв предни+странични и около 4-5лв доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15лв преди+странични е добра цена аз и странични смятам да слагам.Ещо едно момче иска само преди(той няма странични).

Да се надявам, че в Пловдив ще има.....ако не ще се поръчва от София.Ще чакам колегата Дончо Дончев да каже как стоят нещата и дали има в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Otgorata ми е приятел заедно се потим по Шкодетата и е от Пловдив. Тои е с японка аз не съм. Щом тои ти казва че няма съм напълно склонен да вярвам че е така. Ако имаш нужда от нещо друго свиркаи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам...добре тогава ще търся вариянт с поръчка от София.

Все пак много благодаря за информацията и съжелявам,че днес не можах да доида,но и това ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема ще пиша тук.

 

Значи тази Събота ще посетя Пловдив малко на разходка и да се запознаем с колегите от там. :)

Колега Дончо Дончев ще се радвам ако в Събота имаш време да се видим както и с otgorata.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те чакаме аз ще съм малко извънграда но следобяд се прибирам. Прати на лично на мен или на Горския някав телефон за връзка и ще се разберм за час и място на среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре праштам ти Лично с номера ми.

Аз ще пристигна кам 10 предполагам....имам малко работа до кам 12-1 часа най-касно ще съм свършил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kolegi, mislja che shte vi svursha rabota s tija migachi. Za sujalenie njama da se vidim v subota. Az sum ot Sofija, rabotja v Plovdiv i chesto putuvam do Kurdjali. Utre si otivam v Sofija. Davayte poruchkata i shte vi dostavja belite migachi.

Sus zdrave!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е страхотно!

Значи аз записах номера ти и ако ти е удобо ще ти позваня през почивните дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре сутринта тръгваме. :)

Надявам се да се видим ще се радваме много, с една кола сме ама сме давама Шкодаджий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончо съжелявам,че не успях да се видим.

Нямаше как да останем още защото и в Кърджали имах работа.

Поне успях да видя колата ти :)

Предполагам,че скоро пак ще пътувам за Пловдив но още не се знаем дали тази или другата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.