Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще се сърдите ли ако си направя това


Recommended Posts

Бе разчупи го малко, турни някой и друг Photoshop пиниз, пък и някоя шкодичка/емблемка кат лого... И дай малко цвят, че това черно много траурно.

 

Иначе идеята не е лоша. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея дни ще разуча как се бачка с фотошоп, емблема .... мммм.... не мисля че колата си има достатъчно :) Верно че Р то съм го отрязал, ще се поправи. Цвета обаче си остава черен, ако можех щях да сложа по един череп отстрани, обаче ще е нелепо :) Колата като не е черна поне това да е черно, пък ако някога стане и тя черна, да си отиват :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нахакаш и черепи отстрани ще стане много горзно(според мен де :) )

Иначе не е лоша идеята в какви размери е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да черепите са кофти, размери не знам в смисъл засега само съм го измислил. Като се връщам от даскало мога да го премеря и да го вкарам в Corel Draw да видим какво ще излезе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе няма да слагам черепи ама би било яко

 

Ти май не можеш решиш как да го направиш....според мен с тия черепи мерепи ще е грозно дори малко селско както му какзват в нашият край...Така поне мисля аз.

Но като си решил пробвай и с черепи та да видищ поне за какво става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да ти се расърдя ако ми дадеш тези две каки от Аватара си-иначе не може!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.