Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съединител


120_L_1981

Recommended Posts

Отварянето на сервоусилвателя, поне в моя случай е такъв гърч, че препоръчвам на всеки, който има пари да си купи нов, а не да си купува менгемета и мембрани и да напъва като луд цял ден за 4мм прогрес в развиването. :D

 

Въртя с ключ една четиристенна отвертка за да охлабя зъбците, сложил съм стария спирачен цилиндър отгоре, за да не изкривя шпилките и напъвам с една стоманена тръба, едва помръдва, ужасс :smt021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо нов? Мойте спирачки и без серво работят. Пък и втора ръка един сервоусилвател го дават за 25 лв. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварянето на сервоусилвателя, поне в моя случай е такъв гърч, че препоръчвам на всеки, който има пари да си купи нов, а не да си купува менгемета и мембрани и да напъва като луд цял ден за 4мм прогрес в развиването.

 

аз моето серво го отворих за по малко от 5 мин ,като го напънах с една щанга която бях запънал на шпилките на които се закрепва помпата. При мен се отвори лесно и лесно зе затвори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, PV, и мойте работят, ама нещо ме човърка квото мога да го направя кат от началото на осемдесетте, особено нещата , които не се виждат, та кошницата да изглежда тъжно, но да върви прекрасно.

 

corropt, блазе ти, предполагам, че мойто серво от киснене в спирачна течност с години е пораздуло гумените части и затова се е спекло така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corropt, блазе ти, предполагам, че мойто серво от киснене в спирачна течност с години е пораздуло гумените части и затова се е спекло така.
- Там където се отваря/затваря няма гумени части, които да се раздуят. Разглабянето на сервото не е трудно особено ако си седи в колата, защото е захванато и няма накъде да мърда поне докато се отвори отгоре. Не мисля, че на Corropt е било по-малко спекло от всяко друго, но пък за това сме използвали штанга при отварянето - с нея не мисля, че ще се опре, което и да било серво.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.