Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

скапа се едната ключалка на багажника


tyny

Recommended Posts

имам следния проблем с skoda 120 - скапа се едната ключалка на багажника. когата дръпна лостчето за отваряне на багажника се чува едно тракане :( отваря се само по- задната ключалка . дайте идея как да процедирам в тази ситуация че бутилката с газта ми е там а имам газ само за 400 км .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами отвори багажника и виж защо не се заключва, те са просто устроени, все ще можеш да ги оправиш. Ако не стане вземи една на старо от баня мадара и готово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се сещам как да стигна до там без варварски действия . не ми се иска да чупя нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жилото ми си е цяло . проблема е между задната и предната ключалки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На задната стена на багажника, от страната на пътника, има пластмасова тапа, която може да се свали и да се бръкне с въпросната кука оттам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и през тази дупка да стигна го предната ключалка - не съм такъв факир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между предната и задната заключалка има една тел която дъпра предната. Понякога предната част се откача. Има два варианта - да се е откачила в предната част. Този вариант е по-рядък и по-неприятен. Оправянето е с кука да дръпнеш предната част. Втория вариант е по-лесен. "Жилото" между предната и задната заключалка се откача откъм заключалката към стъклото. Като отключиш капака можеш с малко сила да понадигнеш задната част и да бръкнеш с ръка. Ще напипаш едно жило (дебела тел) излизаща от задната заключалка към предната. Ако я дръпнеш би трябвало да се отвори и предната.

След като отвориш капака с тел, тиксо или свинска опашка вържи жилото към механизма да не ти се налага да повтаряш операцията и друг път.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за съветите . беше се счупил тела които свръзва двете ключалки .на предната ключалка . с помоща на тел сгънат на кука , фенерче и зъболекарско огледало беше отворен багажника . счупената тел бесше сменена с нова .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.