Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Брееееййййй доживях...


Recommended Posts

....да махна найлоните(макар и само от пода), да усетя мириса на ново, да чуя звукът на турбото!!! :D:D:D Голяма махина хораааа, много е хубаво да се вози човек в новичка кола. От петък не съм слизал от нея да й се радвам. Не ми остана време да я снимам да я постна тук, но и това ще стане ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....да махна найлоните(макар и само от пода), да усетя мириса на ново, да чуя звукът на турбото!!! :D:D:D Голяма махина хораааа, много е хубаво да се вози човек в новичка кола. От петък не съм слизал от нея да й се радвам. Не ми остана време да я снимам да я постна тук, но и това ще стане ;) :mrgreen:

 

Ееее, най-сетне! Ха честито! И дълги години спокойно и безаварийно каране. :) Остават само отворени въпросите "какво, къде, кога"? 8)

 

И айде, чакаме снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито за новата придобивка!

Пожелавам ти много безаварийни километри. :)

 

Ще се радваме да видим снимки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито!

Много безаварийни километри!

И сега никакви дезедорантчета вътре - поне 3 месеца ще си мирише на ново :-)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да си я караш с здраве. Да не те спира катаджия и в сервиз да не влиза :D .

Искам да те попитам колко дни чака след като подписа лизинговия договор, че аз моя го подписах на 27.04 и ме мотят не можели да ми кажат кога ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмица до две - зависи кога ще се натуткат тия от митници и КАТ. След това малко чакаш и тия от Еуратек...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави колега добър избор днеска ударих две бири от най - добрата чешка Staropramen така, че няма начин да не съм полял новата ти Шкодичка. Между другото без много да се хваля преди две седмици и аз направих една заявка за Шкода Фабия Хетчбек за догодина лятото когато ще е купя на лизинг чисто новичка и аз тогава ще и сваля найлоните както се сваля на младо путе бикините та и на мен да ми замириши на новичко а на някои други дет се возят във Баваретц като изпаднал Германетц и спират пред мотел и хотел щото са много красиви дейба и грозните мутри няма да свалят найлони щото карат втора употреба ВМВ с напърдяни седалки а ще свалят на курвите бикините та да им смърди на мазен задник !!! До година като свалям аз найлоните на моята Шкодичка да ми мирише на хубавичко новичко твойта ще е вече с напърдяни седалки та за това е води по честичко на автомивка да е мият повечко и отвътре та да не и занемариш интериора на бързо !!! Айде Чао и със здраве да си я караш и с мъка на душата да я продадеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да си я караш с здраве. Да не те спира катаджия и в сервиз да не влиза :D .

Искам да те попитам колко дни чака след като подписа лизинговия договор, че аз моя го подписах на 27.04 и ме мотят не можели да ми кажат кога ще стане.

На 18 април подписах, на 5 май я взех. И на мен така ми разправяха, аз им звънях общи взето през ден. Между другото най-голямата уловка е че като подпишеш договора виж си кога трябва да си направиш първата вноска (ако си на лизинг), щото аз им казах, че немогат да очакват че ще си спазвам лизинговите задължения ако не ми дадът колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да си я караш с здраве. Да не те спира катаджия и в сервиз да не влиза :D .

Искам да те попитам колко дни чака след като подписа лизинговия договор, че аз моя го подписах на 27.04 и ме мотят не можели да ми кажат кога ще стане.

На 18 април подписах, на 5 май я взех. И на мен така ми разправяха, аз им звънях общи взето през ден. Между другото най-голямата уловка е че като подпишеш договора виж си кога трябва да си направиш първата вноска (ако си на лизинг), щото аз им казах, че немогат да очакват че ще си спазвам лизинговите задължения ако не ми дадът колата.

 

Колега да те питам след като са те бавили повече от 2 седмици

ти имаше ли някакви специални допълнителни поръчки освен

аларма, централно заключване и боя металик да речем. Защото,

повечето чисто нови Шкоди са в наличност в София и ги държат

на склад така, че доставката била ставала бързо. Поне на мен

така ми обясниха от ЕураТек в Пловдив. Освен ако нямало

някакво допълнително оборудване там по каталога на Шкода

за което вече се чакало повече време, защото такава кола

идвала вече от Германия като преди това допълнителното

оборудване се поставяло там на място от специализирани

механици, които роботят в Шкода и чак тогава колата

тръгвала за София - България ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи моята Октавия беше в България като я заплатих (беше последната Съни Тур 1.9ТДИ 90к.с. металик-налична в България).Запазих я на 15 декември,на 19 я капарирах и подписах там договорите и другите глупости (въреки,че в темата ми съм писал друго,така са датите) и на 3 Януари я получих,като имаш предвид,че мен ме забавиха заради Коледа и Нова Година!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да си я караш с здраве. Да не те спира катаджия и в сервиз да не влиза :D .

Искам да те попитам колко дни чака след като подписа лизинговия договор, че аз моя го подписах на 27.04 и ме мотят не можели да ми кажат кога ще стане.

На 18 април подписах, на 5 май я взех. И на мен така ми разправяха, аз им звънях общи взето през ден. Между другото най-голямата уловка е че като подпишеш договора виж си кога трябва да си направиш първата вноска (ако си на лизинг), щото аз им казах, че немогат да очакват че ще си спазвам лизинговите задължения ако не ми дадът колата.

 

Колега да те питам след като са те бавили повече от 2 седмици

ти имаше ли някакви специални допълнителни поръчки освен

аларма, централно заключване и боя металик да речем. Защото,

повечето чисто нови Шкоди са в наличност в София и ги държат

на склад така, че доставката била ставала бързо. Поне на мен

така ми обясниха от ЕураТек в Пловдив. Освен ако нямало

някакво допълнително оборудване там по каталога на Шкода

за което вече се чакало повече време, защото такава кола

идвала вече от Германия като преди това допълнителното

оборудване се поставяло там на място от специализирани

механици, които роботят в Шкода и чак тогава колата

тръгвала за София - България ??

 

Фарове за мъгла, подлакътник за шофъора, ел стъкла. Това са допълнително заплатените от мен екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да си я караш с здраве. Да не те спира катаджия и в сервиз да не влиза :D .

Искам да те попитам колко дни чака след като подписа лизинговия договор, че аз моя го подписах на 27.04 и ме мотят не можели да ми кажат кога ще стане.

На 18 април подписах, на 5 май я взех. И на мен така ми разправяха, аз им звънях общи взето през ден. Между другото най-голямата уловка е че като подпишеш договора виж си кога трябва да си направиш първата вноска (ако си на лизинг), щото аз им казах, че немогат да очакват че ще си спазвам лизинговите задължения ако не ми дадът колата.

 

Колега да те питам след като са те бавили повече от 2 седмици

ти имаше ли някакви специални допълнителни поръчки освен

аларма, централно заключване и боя металик да речем. Защото,

повечето чисто нови Шкоди са в наличност в София и ги държат

на склад така, че доставката била ставала бързо. Поне на мен

така ми обясниха от ЕураТек в Пловдив. Освен ако нямало

някакво допълнително оборудване там по каталога на Шкода

за което вече се чакало повече време, защото такава кола

идвала вече от Германия като преди това допълнителното

оборудване се поставяло там на място от специализирани

механици, които роботят в Шкода и чак тогава колата

тръгвала за София - България ??

 

Фарове за мъгла, подлакътник за шофъора, ел стъкла. Това са допълнително заплатените от мен екстри.

 

Виж какво така като те гледам и се замислям сериозно май и твоята е карана от някъде извън България ама не знам точно от къде. Защото според мен само този подлакътник ти е объркал работата и Шкодата ти е станала поръчков внос от най - близко граничащите държави с България. Мен ако питаш догодина живот и здраве и с мен така ще стане, защото най - вероятно цвета който искам няма да го има, който ще е и металик + аларма + централно като те се слагат тук в Бъргария и май и аз ще трябва да почакам. Само не можах да разбера при тебе ел. стъклата, защо да са поръчкови да не си поръчал ел. стъкла задни, защото доколкото знам Шкодите си имат предни ел. стъкла. Твоята как беше точно? И някой може ли да ми каже при Фабиа с оборудване Класик няма ли там серийно предни ел. стъкла или и те са поръчкови?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да си я караш със здраве. Моята от две седмици е тука и още се моткат с регистрации, митници и др. глупости. То и в КАТ сега са едни митинги за смяната на номерата, а пък и те не си дават много зор - яваш-яваш е работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Весо: Мерси . Това за номерата в КАТ е вярно защото аз като им звънях и те всеки ден ме уведомяваха това сме направили оновоа сме направили - последното беше регистрацията в КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Аз съм нов тука,в4ера се регистрирах но мисля 4е форума е прекрасен!

 

Абе мисля сега с моята приятелка да взимаме Skoda Superb но не знам дали е най-доброто-вие какво ще ми препоръ4ате ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ти трябва да знаеш за теб коя е най-добрата кола. В смисъл че всеки има специфични нужди, например аз ако имах достатъчно пари със сигурност бих си взел Супърба, защото съм семеен (трябва ми голям багажник), по принцип съм фен на големите коли. Съответно самата кола предлага доста голям набор от екстри.

В същото време ако не си семеен и т.н може да ти допадне фабиа, така че изборът на кола в много голяма степен зависи от личните нужди.

Малко снимки:

Тук и

Тук и

Тук и

Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица е,

Честито!

:lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уууу, красавица! Браво! Аз до последно бях останал с впечатлението, че си поръчал старата Октавия, а то новата (която и мен ме кефи повече).

 

Е, със здраве още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина е красавица :)

На скоро имах вазможност да се возя в новата Октавия.....леле направо не ми се ставаше. :)

 

Айде Честито със здраве да си я караш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.