Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Брееееййййй доживях...


Recommended Posts

честито, хубава е, със здраве да си я ползвате.

 

на втората снимка, така леко в ляво се подава една лачена 105-чка, тъмносиня, нея не я ли снима, добре изглежда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито, хубава е, със здраве да си я ползвате.

 

на втората снимка, така леко в ляво се подава една лачена 105-чка, тъмносиня, нея не я ли снима, добре изглежда?

Леле, чак сега като ми обърна внимание я забеляза. Това е пред историческия музей и аз много набързо я нащраках докато чаках жена ми и детето. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ти трябва да знаеш за теб коя е най-добрата кола. В смисъл че всеки има специфични нужди, например аз ако имах достатъчно пари със сигурност бих си взел Супърба, защото съм семеен (трябва ми голям багажник), по принцип съм фен на големите коли. Съответно самата кола предлага доста голям набор от екстри.

В същото време ако не си семеен и т.н може да ти допадне фабиа, така че изборът на кола в много голяма степен зависи от личните нужди.

Малко снимки:

Тук и

Тук и

Тук и

Тук

И аз взех моята най-сетне, новото си е ново. Същата като твойта. Ама като гледам, тествал си я на около 160, съдейки по количеството мухи, които си налепил по предницата, а :) ? Хубави снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден минах по един път близо до река с около 80 км/ч и все едно бях заклал някой на предното стъкло :mrgreen: Иначе колата на колегата е страхотна.Да си я кара със здраве и безаварийно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа мухите са навсякъде, но днешните птици кво се**ът направо нямам думи вчера такова ГИГАНСТКО ми се цвъкна на предния джам няма думи - и няма измиване. ЕБАСИ птиците ебаси чудото!!! :D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чернобил и Козлодуй не прощават...

По Врачанско/Плевенско комарите вече са като врабчета, ти за птиците се жалваш. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа мухите са навсякъде, но днешните птици кво се**ът направо нямам думи вчера такова ГИГАНСТКО ми се цвъкна на предния джам няма думи - и няма измиване. ЕБАСИ птиците ебаси чудото!!! :D:D:D:D

На мен през ден такива неща ми цъкат по колата,че ония в автомивка 30мин само него мие,може би е заради цвета на колите ни!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от цвета. Моя е доста по-различен от твоя и пак се цапа. Да не говорим, че вече имам няколко олющени неща по предната броня (основно от камъчета) и наръняване на предното стъкло (пак камък). А за мухите и сие - мани, мани! Но най-мразя пеперудите :( Правят такова петно на стъклото, че няма чистачка дато да го разкара. Между другото си взех течност за чистачки от Еуратек. Цена 2-3лв за 5 литра (толкова ми е казанчето). Май-чисти добре....

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представяш ли си - гугулетата да си имат любим за цвъкане цвят ?? :lol: Е, поне на собственика ще му върви :mrgreen:
Да почвам да се съмнявам от 100 коли на паркинга само мойта нацвъкана с по 2-3 огромни л...а.А мухите само яко търкане иначе няма падане,нито с чистачка нито с нищо!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и мухите си имат любим цвят - ЖЪЛТ! Първата Шкода на наще е била жълта. И като спрат на паркинг всички мухички при тях :( Явно за цветенце са я смятали :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но най-мразя пеперудите

 

аз пък врабчетата един ден вадих едно между решетката и радиатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма избягване от такива неща аз съм вадил кос от същото място описано от Corropt на служебен бус. Ама не се оплакваите щото ако бяхме пилоти на самолети подобни срещи завършват фатално не само за врабчето а и за самолета :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, врабчетата са проблем, но пък на някой им се е случвало и камъни да падат... Така че има и по-лошо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с врабченските акита май не е много вярно, щото мойта цялата е обезобразена и все излизат някви неща за правене. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая тема ша взема да си я разпечатам и като ми стане тъпо на работа ще си чета.

между другото това вашето с тия малките лайна от гълъби и врабчета нищо не е. във варна лайната са предимно от гларуси... :-({|=и направо свалят боята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайната от гларуси са много хубаво нещо!Лятото във Варна на прясно боядисаната баба Шкода като се изцвъка едно таквоз добиче и свали лака :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, колега, само гледай да е на определеното за това място, че някой да не изпищи на сутринта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.