Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подкарах я, а проблемите не закъсняха :)


Guest

Recommended Posts

Привет на всички братя по съдба. Тъкмо я подкарах след дълга липса на пари за части, и както се сещате проблемите не закъсняха. Карам си аз нагоре по Бояна и се едно влача заклано прасе за пържоли зад мене. Спирам на сфетофара а тя вместо да спре плавно, спира все едно съм натиснал спирачка (отведнъж). Прибирам се аз а на последния сфетофар преди нас ми замириса нещо, отбих по Нишава, отварям двигателното. Гледам не гори, маркуча за бензина е цял, отивам да се качвам и гледам как ШИБАНИТЕ гуми пушат бавно и напоително, все едно някой си е запалил лагерен огън откъм дисковете :x :x :x Викам си еееееееееее да ти еба майката, а тя мълчи. Ни вопъл ни стон. Прибирам се звънкам на един познат монтьор той вика немое да ти помогна, незнам защо ти тече масло от дисковете! Викам си хубаво и незнам защо нещо ме накара да покарам малко, скочих 2-3 пъти на малоумните спирачки и естественно по законите на Мърфи тъпите спирачки отпуснаха. Викам баща ми айде утре да правиме спирачна система, а той абе бегай не ме занимавай с тая щайга къде я имаш. Ако искаш мога да ти помпам педала нещо . После еи ся към 5 часа си викам чакай ще покарам малко без серво да видя да не задържа от него, сега няма хора няма кого да блъсна, карам карам. Уви слизам и пипам джантите - хладки :x Та сега не е преебано, не е и оправено :x

 

p.s. Не знам за какво написах горните редове, не е защото очаквам някакви съвети или от сорта, може би просто за да ми олекне вътрешно. Който не му изнася написаното да не спами. Знам че вашите шкоди харчат 8 и вдигат 150, евала живи и здрави още дълги години, моята не е от тея златни бройки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се притеснявай.Това че не всеки споделя за проблемите си с колата му, не означава, че не се чупи.А проблем със спирачките и при мен има.Преди 2 седмици сменях гумички на помпата,щото ми пускаше течност по педала и вчера отивам да карам и пак гледам капчици по пода.Ако си видял и темата, която пуснах вчера съвсем ще се убедиш, че не всеки кара перфектна Шкода.Така че радвай се на живота и да сме живи и здрави да си караме колите пък другото се оправя. :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Weche ne znam dali twojto e karak ili prosto taia skoda e karana ot niakoj kojto prosto ia e mrazil, ama mnoooogo....

 

PS: Sorry za latinicata ma tuk drugo niama :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Човече, при тебе поне знаеш кое е, а аз идея си нямам. Затова ми е кофти, ще отида утре да пиля накладките откъм желязото ама нищо няма да стане.

...

А иначе колата е карана от няккав във Казанлък, пренасял си улуци с нея, тя даже и огледало странично нямаше ;) После нещо му взели книжката защото не можел да мине ТЦЛЕК и оставил колата на дъщеря си ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата 105 RS писано е преди ама аз да кажа. И аз сменях гумичките с буталцето вътре ама ми казаха защото още незнаех незнам дали и ти знаеш. Отвори помпата и виж има ли драскотини ако има си за смяна на цяла помпа. Има и нещо друго. Както един колега писа в една друга тема с времето се получава износване и вместо идеален кръг става лека елипса тъи че нещата пак отиват към нова помпа, гадно но факт. А относно колегата maxrpm в момента и аз имам блокирало колело на дясно предно буталцата ни напред ни назад. Ама кво да се прави ще оправям и тоя дерт. Не бери грижи на моменти и на мен ми се реве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен - било е запекло от ръжда и в последствие се е раздвижило.

Нищо не ти пречи да свалиш колелата и да видиш как са накладките - за ръжди и други проблеми или заяждане някъде при тях.

 

Има и едно положение - когато колата е стояла дълго време на ръчна и после тръгнеш напред и колелото е малко тегаво. Затова се тръгва леко назад, напред, - засилваш леко и я пускаш по инерция -това се прави на равно. Ако задържа нещо - зелателно е да се отстрани проблема.

Айде не се стягай - ами си я оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.