Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Симо на зоопарка


tsanko

Recommended Posts

Всичко вече е наред Вики. Баси, 2 седмици отпуска бях и сега като се върнах бях убеден, че някой ще се изака тук :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

госта е прав , няма смисъл да се връща на място на което не са си свършили работата . времето струва пари . нервите струват повече от парите . защо да губим нерви и пари ? по- добре да отидем в зоопарка и да видим животните а не до зоопарка и да ни правят на маймуни ! не съжалавам за парите които ми взе симо - не бяха много но главината която ми даде не става за моята кола !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Tiny, защо не му ги върна, за да ти ги смени? Не допускаш ли възможността да не сте се разбрали за модела или той да не те е разбрал? Или пък да е забравил? Още повече, че пращаш човек да ти ги купува, дето хич не знае за какво става въпрос. Не те упреквам, не защитавам и Симо. Но в твоя случай има много "ако", заради което няма как да кажеш "Симо е виновен". Освен това съм убеден, че ако му ги занесеш и кажеш, че не сте се разбрали - той надали няма да ти ги смени. Но ти си знаеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преглътнах че няма фланец. набих дови лагери skf с хидравлична преса. разглобих си половината кола . монтирах главината . установих че опира в спирачния апарат . наложи се да връщам старата главина . намерих си главина с фланес на половината цена на симо . пак нови френски лагери . пресата . този път всичко точно . какъв и извода - за 15 лв един тъмен балкански субект ме направи на маймуна - то си стааа ! важното е парите на клиента да бъдат усвоени . какъв е смисъла да си тровя нервната система и де се връщам ? щом не знее коя част става защо да се надявам следващата да ми свърщи работа ?така може до 101 . дано му приседнат парите ми !!! дано някой ден се научи , нали все шкоди прави . нека не се учи на мои гръб . желая му всичко най - хубаво . утрепа ми един ден . човека загуби един потенцялен клиент ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудех се дали да напиша и аз някоя дума, защото съм доста нов тук и не разбирам от много неща по собствената ми кола, камо ли да мога да преценя кой майстор е добър и кой-не. но все пак ще драсна ред-два. откакто имам Фелицията, ми се наложи да ходя няколко пъти при различни майстори, при голяма част от които само давах пари - явно и на мен ми личи, че не разбирам :D - и отивах при други майстори, за да ми оправят все пак нещата... Симо не ми е ремонтирал нищо - дори не съм го виждал наживо, но съветите, които ми даде по телефона (!), ме извадиха от батака, в който се бях оплел. и определено ми спестиха даването на още излишни пари. но не това е важното в случая - важното се нарича "толерантност". благодарение на нея всички тук се наричаме "КОЛЕГИ" и благодарение на нея всеки може да поиска съвет и да го получи. затова си мисля, че не е нужно да се използва рязък и остър тон - всеки в даден момент от живота си се е чуваствал "прецакан". пък и колкото и да си майстор, не можеш всеки път да си на "6" - всички сме хора, нали? 8)

а по повод ограничаването на мнения само за регистрирани потребители - ще гласувам "ЗА" в анкетата, защото толерантният ни колега най-малкото би се идентифицирал, когато пише нещо, за да поеме отговорност за думите си. все пак и аз мога да вляза като "гост" и да напсувам всички ви, защото съм спал накриво например. тъпо е,нали? и няма нищо общо със "свободата на словото" - става въпрос за отношение към другите!

....малко дълго стана, ма виж какво хубаво мнение се получи :D:D:D успешен ден на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Ходил съм неведнъж при Симо, и мога да кажа, че човекът работи перфектно. Винаги съм се учудвал на ниските цени, които ми взима за невероятното количество работа, което отхвърля. Нямам идея защо на някои от вас е взел повече пари, предполагам, че е заради цената на частите, което е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не просто така си е преценил човека... що да не ги изтъргаши :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.