Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Умален модел на 130RS - Проект


Krankenstein

Recommended Posts

http://www.automotiveforums.com/vbullet ... p?t=421014

 

тук просто нямам думи - пълна мания, изпипано до най-малкия детайл! :smt009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt026 :smt026 :smt026 Супер!!!

 

П.П. Какво стана с онзи човек, дето цъфна още в стария форум с оферти за моделчета на Шкода? Май вече никакъв го няма... :cry: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей такова нещо ако има бих се хванал да си сглобявам, мнго яко ми изглежда.....само да бяха хромирани джантите или поне някакви по лъскави :smt017

 

пп. оня човек се наплаши колко бройки трябва да вземе и повече не се появи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всичко се боядисва в какъвто цвят ти харесва. В края на темата има снимки на вече боядисани детайли.

И да - това е добро занимание за студените и скучни зимни weekends :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да бяха хромирани джантите или поне някакви по лъскави

 

Е човека прави абсолютна реплика на 130RS Monte Carlo... няма място за волности на въображението :P

 

Тоя човек има железни нерви, аз също се занимавах преди с моделчета и тяхното преправяне, но за последния ми проект не ми издържаха нервите и го зарязах наполовина. Та в тоя ред на мисли, тоя е ебати железото :smt009 . Просто нямам думи =D> =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.