Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

SUSE Linux v/s Windows Vista


Mishelle

Recommended Posts

Много интересна статия, насочена към всички онези от вас, които се интересуват от ОС и най-вече от Линукс. Материала е от юни месец 2006 г., може да бъде прочетен тук. Разглежданите версии на ОС са Beta 2 за Vista и pre-release за SUSE. Тънкият момент обаче е там, че SUSE два месеца след написването на статията се появи с официална версия на пазара, в която няколкото детайли, с които в тестовата версия отстъпваше на Vista beta 2 са коригирани. Една от основните забележки към SUSE беше трудната инсталация и деинсталация на софтуер. Е, във финалната си версия, това вече не е така - толкова е лесно, колкото и под Windows.

Личното ми мнение - така гръмко хваленият нов интерфейс на Vista с разните му 3D ефекти, прозрачности и т.н. вече от около 2 месеца е достъпен за Линукс потребителите. Същото важи и за новия мениджър на мрежите...А догодина, когато се очаква излизането на финалната версия на Vista, от SUSE вече ще са почти готови със следващата си версия... :mrgreen: Вярно - остава да се реши въпроса с "навика" на потребителите да работят с Windows, но всичко с времето си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм интересно зе да става :smt009

аз приципно много уважам SuSe дистрибуциите въпреки че от около година ре6их да пробвам кво значи линукс щот тая боза на изуст я нау4их и наи много ми допадна съсе то. въпреки че бая зор бе6е докат си пусна филмите и т.н нататак други тънкости. но така и неможах да подкарам която и да е игра под сусе когато ми остане време да цъкам иначе по4ти се бях примирил че Няма С и D :smt012 :smt010

но последно когато качвах наи новото сусе бе6е 9

таа сега Мishelle ме заитригува с тази статия трябва да се види как е новото сусе ЧЕ МИ ПИСНА ОТ БОЗИИИИ. (освен да си пуснеш някоя игра за друго не стаат)

ве4е се сваля от локалния :smt015 :smt015 :smt021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.