Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колко Може да Кара 120L без Проблем...


Slavimaster

Recommended Posts

за двигател ли4но моита която е в бокса осте кат я купих преди 3 месеца я зех на 202 000 км на 190к и е правен 1 ви осн.ремонт така4е около 190к е макса на двг то според мен. ю

 

П.С колата е карана като за последно винаги и пак колко е издаржала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята баба Настя е на над 600 000, баща ми се движеше адски много с нея... и винаги я е поддържал перфектна... само дето аз и таковам таковата :(

абе държи се страхотно Настя, има много дух в нея... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как си я гледаш пич и как я караш. Мойта е на 250 000 км и е с 4-5 основни ремонта :mrgreen: , щото баща ми си е падал рацер :lol: като млад. Иначе аз по-спокойничко я карам и големи проблеми от пролетта не съм имал,освен един дължащ се на дупките в София. Лятото й навъртях към 5000 км без никакъв проблем. Значи всичко опира до гледане като се замисля ;) . Поздрави!

 

Сега като се замислям, аз не съм с 120-ка, ама нищо :P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ме е*ават някакви малки неща. Течеше ми парното вътре в колата, лятото смених маркучите, оправи се за 2 седмици и пак протече. Мислих чудих се смених и няккви гумички който са на кранчето. пак не тече известно време, сега загледах, че пак имам капки по стелката. :evil:

 

преди 2 години някъде беше ми се прецакал километража, не ми работеше дневния брояч. Отворих го, смених едни зъбни колелца който се бяха износили и вс. беше ОК, до преди 4 дена когато спря да отчита отново.

Тъпа работа , май съм калпав майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.