Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

идея за фаровете!


joeless

Recommended Posts

:idea: :idea: понеже не мога да намеря да видя задната страна на трапецовиден фар за 120 наживо, та така да преценя ще пасне ли на старата каска, може ли някой с такива светлини да снима, ако има подръка? и да пусне снимката на ПМ ? :idea: :roll:

 

благодаря предварително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не става

елипсите се захващат с едни пружини , правоъгълните по друг начин.трябва да смениш това в което се слага фара, на симеоновско му викат каска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а каската с болтове ли се закрепва или е заварена за .... е тенекията отпред?? да знам дали мога да си смъкна бързо от някъде..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 4 винта е М6 , ако ти върши работа информацията, че и на вартбург по новия модел.фаровете са същите като твоите.просто захвата кам предната маска е друг.на вартбурга се хващат със планки, а на шкодата знаеш много добре как се хващат нема кво да обяснявам.

тъй като имам твоя проблем.счупих си предния ляв фар и аз сега търся фарове и "каски" както им викат.

:lol:

ако намериш фарове и за мен пиши ЛС моля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а каската с болтове ли се закрепва или е заварена за .... е тенекията отпред?? да знам дали мога да си смъкна бързо от някъде..

:lol: Е, ако не те хванат смъкни и за мене! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.