Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Знаете ли какво е това?;)


Neon

Recommended Posts

Снимката е правена тази вечер на моето бюро! Равносилна е на снимка на НЛО- всеки е чувал за него, ама никой не го е виждал! :mrgreen:

http://www.snimka.bg/profile.php?view_a ... m_id=81333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: Май аз съм го виждал...не е ли тампон за скоростна кутия? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще те разочаровам, но не :mrgreen: . Като бях малък, преди 4-5 години и баща ми прави основен ремонт на двигателя смени и този/или тези, не знам 1 или 2 са, тампон/и, защото се бяха разкапали буквално. :) Ще питаш откъде ги е намерил...ми купил си ги е от Чехословакия на времето. :P Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Като бях малък, преди 4-5 години ........ :lol: Това ми хареса! Та баща ти 130-ка ли кара, или Рапид? Щото този тампон е точно за този модел и доколкото съм научил от краткия ми опит с модела, се намира изключително трудно (да не кажа почти невъзможно)!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Като бях малък, преди 4-5 години ........ :lol: Това ми хареса! Та баща ти 130-ка ли кара, или Рапид? Щото този тампон е точно за този модел и доколкото съм научил от краткия ми опит с модела, се намира изключително трудно (да не кажа почти невъзможно)!!!

 

 

Ми кара МВ, което го карам аз сега и този тампон ми изглежда идентичен с този или тези на МВ-то. :mrgreen: Със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние много добре знаеме какво е това, но не схващам каква е идеята на темата ти?! Продаваш ли го или само го показваш?!

:? Идеята е, че са дефицит, а аз успях да се сдобия с чисто нов такъв! Идеята е, че може да се потърси човек, който да направи тампони по размерите и вида на този! Идеята е, че това може да стане преди да съм го монтирал на моята кола, т.е. до края на идната седмица! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога при теб няма такъв тампон.

 

Супер за тампона обаче знаеш ли човек/мастор, който прави тампони по оразец- и колко майка си и баща си ще вземе?

А този нов ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер за тампона обаче знаеш ли човек/мастор, който прави тампони по оразец- и колко майка си и баща си ще вземe
Имаше някой с машинки/фреза/ако направи инструмента мога да го направя.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам така нищо сложно,ако има мераклии от варненци да пазят машината може и инструмент да се направи.По груба сметка около 4-5ч.Който е мераклия да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога при нас тампоните са два ако искаш тия дни ще ти пратя снимка :)

 

Дааа, прав си :oops: . Аз така преди време на The Best Forman нещо му говорих за спирачки и след 4-5 мнения се сетих, че той е с дискове отпред и съм говорил глупости. Та и по тази тема така :oops: . Извинявам се :oops: !

 

П.П. Няма да откажа снимка :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер за тампона обаче знаеш ли човек/мастор, който прави тампони по оразец- и колко майка си и баща си ще вземе?

 

Има някъв майстор от Пловдив дето прави разни тампони по образец и даже твърди, че снабдява половината Симеон :)

Човека има цяло цехче със 7-8 души, казва че имат каталози, спазват норми за якост на материала и т.н. ... мисълта ми е, че звучи сериозно.

 

Мой приятел с Волво искаше да сменя някъв тампон на двигателя, който се оказа че никъде го няма, само с доставка и струва над 100 лв, а в Мото-Пфое 240 лв.

И тогава попаднал на този майстор, който му го направи за 40 лв.

 

Нямам никакви координати, но ще ги намеря, ако има интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в русе има такава работилница дето правят всякакви гумени работи, но матрицата е скъпото иначе после е лесно. И във варна и в софия трябва да има такива работилници - не може да няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,човека в Пловдив се знае кой е и къде е!Доколкото знам прави някои шкодови гумички и тампони,като гумичките по спирачната система например,но лично не ми се е налагало да ходя при него до момента и да разпитам по-подробно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.