Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НОВАК


BOTZKO6

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ ОТ НЯКОЛКО МЕСЕЦА И АЗ СЪМ ГОРД СОБСТВЕНИК НА ШКОДА 120L НАБОР 1981г :D .ЗА СЕГА СЪМ МНОГО ДОВОЛЕН ,НО ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО МЕ ДРАЗНИ Е ЧЕ НЕ ВЪРВИ БРОЯЧА НА НАВЪРТЕНИТЕ КИЛОМЕТРИ.... :(

ИНАЧЕ..............СУУУУПЕЕЕЕР

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. А брояча на километрите се оправя по следния начин - демонтират се пластмасите под и около волана, отвъртат се четирите винтчета на таблото, а преди да се издърпа се отвива от центъра на скоростомера гайката, която държи жилото. След това се демонтира целия скоростомер, като си запиши коя жичка къде влиза, и се разглобява да се види какъв е проблема. Обикновено е някое зъбно колелце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt005 здрасти, супер че и се радваш на количката а онтносно проблема ти колегата е написал вече. Само ще добавя няколко реда

 

пластмасите около волана може и да не ги махаш, докато са на мястото си пак става. Самия скоростомер има 1 крушка която го осветява така, че не знам какви жици ще записваш, то махаш направо фасунгата. :roll:

продават се нови зъбни колелца по магазините успех с ремонта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МЕРСИ МОМЧЕТА.ЩЕ ПРОБВАМ ДА ГО ОПРАВЯ.

 

Пиши и с малки букви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.