Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля споделете Вашето мнение ? ? ?


Kid

Recommended Posts

Даваи stenly-ти си наред!Право на реплика имаш!

Кой какво ще заложи-аз съм съдията аз ще взема.........10% :lol:

 

:lol:

 

По принцип колегата edition 100 е прав :lol: НО тук не говорим за edition 100 от каталога ;) Говорим за този, който се предлага в БГ :lol: Провери внимателно екстрите на двата модела и после ми давай оценки дали съм подготвен или не :lol: Едно въпросче - защо тогава елеганса е по-скъп :roll: :oops: Имаш време за размисъл :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувам за Елеганса и подкрепям мнението на повечето колеги тук че човек щом е решил да вземе нова кола 2 000 лв. едва ли са чак толкова много. Аз си взех Октавия Елеганс и честно да ви кажа малко ме е яд че не си доплатих 600 лв. за парктроник и отпред :roll:

Поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В отговор на колегата Stenly ще кажа: Edition100 наистина се различава от този за нормалните страни (виждал съм истинския в салон на Шкода в Париж),а е на по-добра цена, защото е промоционален модел и освен това аз много добре знам какво съм купил....

Въпреки , че се различават за отделните страни, Edition100 е по-добре оборудван от Елеганса - той е направен на базата на Елеганс със някои допълнения. Част от тях вече ги изброих...

Пак казвам, че се хващам на бас ВЕДНАГА !!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В отговор на колегата Stenly ще кажа: Edition100 наистина се различава от този за нормалните страни (виждал съм истинския в салон на Шкода в Париж),а е на по-добра цена, защото е промоционален модел и освен това аз много добре знам какво съм купил....

Въпреки , че се различават за отделните страни, Edition100 е по-добре оборудван от Елеганса - той е направен на базата на Елеганс със някои допълнения. Част от тях вече ги изброих...

Пак казвам, че се хващам на бас ВЕДНАГА !!! :D

 

Съгласен съм с теб, че за в "белите държави" има освен всичките глезотийки и невероятен кожен салон, но все пак тук говорим за този "Edition 100", който се намира в салона на ЕТ. А в него не видях кой знае колко неща. Определено Елеганс-а в Бг е с възможности за по-богато оборудване. Пак явно са ни пратили на другата опашка, където се продават по-орязаните неща...за съжаление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, братле абсолютно прав си, признавам... Днес бях в Еуратек и проучих много подробно екстрите на Edition 100 :) Дължа ти бири ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро задържаш копчето за заключване и те тогава се вдигат! Ако не го задържиш няма да се вдигнат сами!Или поне при мене е така! :roll:

 

При мен се вдигат без да задържаш бутона, с амбиенте съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.