Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Карък!!


drift

Recommended Posts

Почнах и аз със каръка с колата ми.Мене ме нямаше около 1месец(бях във Варна),а колата си остана тук и я шофираше баща ми.Дотук всичко добре и ето преди 2 седмици какво се случва: един дядо който едвам диша удря баща ми и прави черта на цялото разстояние от началото на дясната задна врата до гумата(включително задира и таса): хубаво тук всичко минава добре застрахователите признават всичко включително старата драскотина която някой добре паркиращ съсед ми направи.Не се е минала и една седмица и баща ми ми звъни изтече цялото масло на колата и аз естествено бях покрусен вече.При огледа от Еура Тек се разбира,че картера е спукан!!От там 3 дневно ходене по мъките в Еура Тек и Алианц,но все пак и това ми е признато и платено(тук мога да кажа и Еура Тек реагираха светкавично колата беше готова за 1 ден(стойноста на този ремонт:капак на картер+ масло беше 370лв. !!.Да живее Алианц!!)

 

И за капак в близките няколко дни някой решил да сваля антената от покрива но не успял(или просто не е искал това),и решил да не си тръгва с празни ръце:намерих си антената счупена на половина а горната част въобще я нямаше :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах и аз със каръка с колата ми.Мене ме нямаше около 1месец(бях във Варна),а колата си остана тук и я шофираше баща ми...

 

drift кофти работа - съжалявам. Ама така ще стане, като не си взимаш колата с теб! Това да ти е обеца на ухото и другия път - с колата у Варна ;) И това, дет колегата пише, че я кара само извън града... :roll: Че за кво е таз кола бре, човече? Бахти - аз моята я скъсвам от каране като мога. Не разбирам, кво е това шашкане... Я се стегнете бре!!!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е подкрепям горното мнение-трябваше да си вземеш колата с тебе!Аз сум на този принцип ако нещо ми става с колата поне да е когато аз съм си я карал!Миналата зима я бях дал веднъж на баща ми-понеже неговата кола беше на ремонт-и стана така че ми пукна халогена-много ме беше яд(за 1 ден го оправих а алианц и шкода)Че затова аз колата на никого не я давам-всичко се случва-поне да си е при мене....да не ме е яд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлата във Варна не ми трябваше спешно докато на Баща ми колата се строши и я изхвърлихме и остана пеша а той има голяма нужда за кола,затова му я оставих.Иначе и аз не се шашкам и си я карам яко,виж баща ми при всяка от тия ситуации щеше да получи инфаркт!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drift,

 

много кофти случки. Но дано са за последно...

 

Иначе мога ли да попитам как така се спука картера?

 

Относно предложението да не си оставяш колата - то понякога няма начин - аз мойта в Африка ли да я помъкна? Че то тук по-зле от Бг...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За картера нямам представа защото не съм бил в София,но човека от пътна помощ каза че често им се случвало това на Октавиите аз лично съм виждал една друга в ЕТ с изтекло масло по този начин!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато я караше бащта ми на него също ми се случи веднъж да удари отдолу колата и и изкърти картера!Много лошо се получи.Сега отдолу има нещо като броня,метална,която пази колата от такива удари!Да ви кажа колата стана малко ниска,често леко задира по наравности,но пък съм спокоен за нещата отдолу! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.