Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Tundra


Biohazard

Recommended Posts

малко по-големи фарове и решетка...

и не толкова изпъкнали джанти :mrgreen:

 

Аве мой, ти как мислиш, джантите дали ше са толкова изпъкнали, ако я направят истинска... Тва е рисунка ве...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо като концепт, по-скоро стилов тест на новия Супърб. Малко е дразнещо скриването на задната дръжка на вратата а ла Алфа, съчетано с фарове тип БМВ. А пък името направо нема нищо общо с нищо...

 

Но пък концептуалния Рапид кърти мивки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва :? Предницата е смесица с тая на аЛди и новия пасат. По-скоро прилича на заспиваща котка отколкото на кола. A задницата е що-годе добра. BOZZZI, според мене авторът до последно се е чудил дали да е двувратка или не. На мене ми изглежда купе :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.