Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на изпарител 120Л???


aso

Recommended Posts

Колеги, налага ми се смяна на изпарителя, та исках да ви попитам за впечатления относно различните модели. Първият ми изпарител беше Тартарини- бях супер доволен, но се счупи корпуса, там където се навива входа на газта. След това "майсторите", дето го счупиха ми набутаха един изпарител Ловтек- за него мога да твърдя, че беше доста по- зле от Тартаринито, но все пак две години се мъчих с него, докато сега явно е пробило водната мембрана и съм решил да го махам.

Та питането ми: ако можете да ми споделите вашите мнения и впечатления от изпарители за Шкода 120, че да мога да взема нещо, за което да съм сигурен, че няма да съжалявам. Също така бих ви бил и благодарен, ако имате и някакви впечатления от електронните изпарители, има ли някой с подобен такъв и има ли ефект от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BRC елетртически - класа е над lovato електрически , доволен съм и от beam 60 вакумен . с последния колата беше много икономична .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с Ловато вакумен и съм доволен . Карал съм и с български и с турски(лиценз на Ловато) , но за сега от ловатото съм най-доволен.

Колата пали и на "-" температура , ако се наложи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам още, дали можете също така да ми кажете как точно се свързва въпросният електрически изпарител, че горе- долу май ще взема да сложа един такъв- (само най- доброто за Шкодичката)! И още, от къде мога да се сдобия с въпросният BRC електрически изпарител и има ли някакъв точен модел самия изпрител, че да не се доверявам само на продавачите, какво да купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки газаджйски магазин . струва между 130 и 160 лв . ако искаш икономия вземи си ловато . по- евтино е и с него ще ти харчи малко по- малко. на моята съм и сложил голям изпарител с цел да мога да я паля зимата на газ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз съм със Stargas /вакумен/ на 120ката и съм много доволен. Изпарителя не е от най-компактните като тези на Ловато, но работи много добре и с него колата пали на газ и при студено време, въпреки, че не е препоръчително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.