Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колко струва...


_v_

Recommended Posts

Здравейте!

Днес водих колата на майстор-диагностика да я погледне и се установи че горивният ми филтър е яко за смяна.Трябва да сменям и датчик за задната скорост.Знам че за всеки модел са различни цените,но ако някой е сменял тези консумативи ще съм му благодарен ако сподели какви цени е платил горе-долу!

Благодаря предварително и поздрави! 8)

Колата е Шкода Октавия 1.6 бензин 1998г. забравих да спомена тази малка подробност! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам ти съвсем са оля ... за 5 лв. може да намериш супер скъп за моя дарак , но за инжекцията се приготви поне за 20 так ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съмнявам се че филтър от 5 лв може да издържи на налягането на горивната помпа - по мои спомени поне 1.5 атм за моноинжекцион и над 2,5 атм за пълен инжекцион .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информацията,поразпитах и на мен ми казаха цени около 20 лв.Много ще се радвам ако е 5,ама това е невъзможна цена според мен,прекалено евтино ми се струва! :)

Успех на всички и Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.