Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

едвам върви....


liubeznii

Recommended Posts

Привет на всички.

Преди около седмица Шкодето взе изведнъж в движение да придърпва жестоко.Трябва на 2ра с мръсна газ на пълен смукач да карам защото ще ми хвръкнат очите иначе.Някак си стигнах до нас,и забелязах че на място работи като Часовник обаче ако пипнеш педала на газта вместо да се форсира тя гасне...какво става незнам.Свещите са нови,всичко е наред ама какво става един господ знае,мисля на майстор да я карам ама ако мога сам да се оправя ще е най-добре.За капак на всичко я ударих жестоко и сега отзад носач,главина полуоски...МАЗАЛО!Дайте съвет ако знаете да я оправям че на тоя студ без кола не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на карбуратор - дърпа си въздух повечко отнякъде или пък запушена инжекторна тръбичка. Провери и платната на ускорителната помпа и на вакуумното задействане на втората степен. За всеки случай провери и аванса на запалването как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи ми като запушен горивен жигльор на първа степен . опитай да дадеш газ само с втората степен - натисни на лостчето на вакума на втората степен. ако мотора се изфорсира - чистене на карбуратора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.