Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 120 - BG Tuning


kukumitcin

Recommended Posts

ужасс по грозно от тва няма. :evil: :x

м/у другото ватре е добре замислено ама недоискусурено ама ванка .................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от вънка ми се струва че някой се е учил на фотошопа, иначе кой ще направи толкова грозна кола? :lol:

ужас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е тук в русе, както си личи и по номера, виждал съм я, преди беше нормална 120-ка с ладов мотор, но за последната година е заприличала на това :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм я виждал. :smt018

 

После колко време страда от безсъние и кошмари? :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Недейте така бе-аз много уважавам хора който се мъчат от нищо нещо да направят-в случая обаче от нещо-НИЩО Е ДОКАРАНО! :evil:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pпредницата честно - не съм я виждал защото гледа към двора а не към улицата, но крилата и броните са си истински, така че и предницата е истинска най вероятно, днес пак минах от 3 пъти но с колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Ако я видиш на живо ще поискаш леген а не кофа и една пръчка динамит че да отървеш автомобилчето от мъките му :( - на живо е мнОООООго по-грозно. :smt46 asd asd asd asd къде се въдят такива хора бре?!?!!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я вижте това http://skoda130.hit.bg/

Собственика беше се регистрирал тук....до колкото си спомням я продаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо няма база за сравнение с този бял урод по-горе. Тази кола беше невероятна и уникална. Bеше тотален хит 8) ... и ще бъде ;) .

 

П.п.: А, и... собственикът й все още пише във форума :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тоо грозник :evil: Питам се??? собственика не се ли срамува да кара тая кола?

 

 

 

 

ПП за бялата говоря. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.