Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Barcelona Tuning Show 2006


Guest vankovarnata

Recommended Posts

Абе мнооо кекави врати бре! Егати чудото! Все нагоре се отварят... А и не разбрах, защо последната кола на страницата са я определили като Лагуна... Само джантите като видиш, ти става ясно, че това е негърска кола. А по черняшка от Крайслер 300 С... Ма щом са казали Лагуна - нека е Рено ;)

http://www.rol.ru/news/tech/autonews/04/07/09_004.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да ми се е сторило, ама нямаше ли и една Октавия ? Поне задницата ми заприлича да е на Октавия, отпред си беше 100% ''тунинг-првъзходна '', ма то след тия тостове снощи... айде, лека, Сънчо ме вика да броиме....нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.