Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционен пролетен соцавто събор.


Frysco

Recommended Posts

Уважаеми колеги, както наскоро говорихме тая године ние търсиме подходящо място за вече станалия традиционен годишен събор на соцавтомобилите.Засега във нашия форум превес взимат две идеи, който между другото и Хашек сподели на срещата преди няколко дни.

28.04-01.05.2007 година - датите са подбрани така,понеже ще се съберат 4 почивни дни.

Местата за провеждане са :

 

Еленското селце Вълчевци. На брега на язовир „Йовковци”,ВеликоТърновско

 

Узана , географски център на България

 

Относно Язовир "Йовковци", трябва да се направят резервации до края на феверуари - има и още места за преспиване,това съм го посочил за сведение.Цена за нощувка от 18 до 30 лева

 

Относно Узана, условията са същите ,като за "Йовковци" - и двете места са атрактивни и поради тази причина няма да има места за спане.Цена за нощувка от 15 до 30 лева

 

Това е засега като инфо-очаквам някакви отзиви и коментари, за да можем да си правим и ние сметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На язовира при всички случаи ще е по-добре. Ей сега ще го видя на картата къде е, пък до края на другия месец ще се разберем за резервациите. Нещо повече можеш ли да напишеш за условията - хотел ли е, хижа ли е, ресторант има ли, и т. н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми мога да, за яз. проучихме Трухчевата къща и ни хареса-http://www.elena.bg/hotels/truhchevata/index.htm.За Узана още нищо не сме проучили.Нощувката в Трухчевата е 18 лв на креват, за дечица до седем годинки е 10 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете идеи са доста добри. Аз прдлагам тук в нашия форум да го подложим на гласуване. Същото може да се случи и в другите форуми и така да се постигне съгласие по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28.04-01.05.2007 година - .

А това окончателна дата ли е? Може ли малко по рано да стане...да речем Март месец :oops: :) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и най-вероятно ще е по-студено от Април,но ако има такъв вариант-добре,ако няма-здраве да е ,тогава на есенния ще се видим... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами Узана е на 1400 метра надморска височина ...така че даже и в края на април - мисля ,че няма да е много комфортно времето - Язовира ,май ще е по добрия избор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен мястото не е от много голямо значение, важно е да има доста място за колите и да се съберем колкото може повече хора и коли на едно място. А ако е приятно времето и има място за палатки става още по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли запознати с местността или да паля колата да видя за какво иде реч? От голямо значение е семействата с деца да имат необходимите условия, т.е. да се настанят в къщата, а от друга страна да има в непосредствена близост места за палатки. Също е важно да има 400м права :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро и аз съм за 400м. ама ми сипаха отгоре 1 кофа ледена вода:

Всякакви въртележки, дрифтове, майсторски изпълнения, гонки и кушии на този етап са забранени абсолютно.Мислим дори да поканим полиция да следи за реда и дисциплината

axl,За Узана офертата е,че има вариянт да се спи за около 10-тина лв. на вечер...и предполагам щом си правят кръг от шампионата там пътя ще е перфектенда си вдигнем адреналина ако няма движение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер, събор, и то в централна България :D

1. По-добре през Април - ще е по-топло, а така или иначе ще има хора на палатки - поне ние ще сме на палатка или в колата, 100%...

 

2. Около Йовковци има доста къщи за нощувка - цените са от 10 до 15 лева на легло - според Google...

 

3. Около Узана пък е по красиво

:mrgreen: (Горите са пълни с гъби и горски плодове, а ливадите- с билки и редки полски цветя.) а и освен това "До Узана има добре поддържан асфалтиран път .."

 

така че, където и да е - там сме :!: :mrgreen:

надявам се до март да съм успял да оправя настето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По всяка вероятност ще пропусна. Февруари месец влизаме да се кърпим, после боя, после... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Не,че нещо,но април месец не е за язовир,вярвайте ми. :?

Изпитал съм го на собствен гръб.

Колкото до Узана,там не съм бил никога,но чувам много хубави приказки относно тази местност.Април месец не е за палатка,но аз не искам да се меся в организацията.Където и когато да е,ние от клуб "Трабант и Вартбург" сме там ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласовете за Узана и за Елена са еднакви и е решено служебно от управителния съвет на Лада Клуб (предполагам),че събора ще е в Елена...

Мен лично(както и много други хора предполагам)ме отказва цената на нощувките 15-20лв. на вечер срещу средна цена 10-тина лв. в Узана.Не ми се бият 300км за да се прибера на другия ден,а и за палатка не става тъй,че...Целта е 4-те дена да сме там демек 3 нощувки->45-60лв. лично за мен е много,а не смятам да мизерствам.Тъпо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.ladaclub-bg.com/viewtopic.php?t=7735&start=40

 

Събор нямало да има ха...Аз обаче смятам на тия същите дати да се кача на Узана.Доста от Клуб Москвич от околията ще дойдат,ще награбя малко лададжии от Стара Загора,и 2Т сила ще трябва да има...И на вас шкодаджии разчитам,че ще дойдете и ще стане манията.Места има бол за спане както и за коли.,а на място вече ще я мислим шоу програмата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за балкана, демек - за узана .. а дали ще има гъбки вече по това време :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да започвам организацията май... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Таз година пак на мен ще ми се падне това щастие, тъй като гледам... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да започвам организацията май... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Таз година пак на мен ще ми се падне това щастие, тъй като гледам... :roll:

 

Абе Миро, с удоволствие бих се метнал с теб поне в избора на място, ама пусто съм малко далеч... Като гледам, аз пак ще пропусна мероприятието, но поне за есенната разходка в чужбинско се надявам да смогна! Наздраве от мен! Са поне е вече ясно, че събор ще има, след като се захване сериозен човек с това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй значи, на 9.03 ще има ретро-рали в Елена и съответно ще мога да разуча нещата по-отблизо за там.

 

Паралелно в Узана ще звънна (имам гсм) и ще разуча каква е обстановката.

 

Както разбирам на хората не им се дава по 15-18лв на нощувка, така ли? И другата отправна точка е: ще има ли палаткаджии или не?

 

Има още един вариант: Черни Осъм (защо пък да не стане традиционно - както Докси). Там поне всичко е ясно на всички, съответно запазването на места и др. ще стане супер лесно. Нека да помислим и по този вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то ясно че Миро пак ще проучва нещата но идеята за Черни Осъм нещо и на мен взе да ме жегва макар и тази година да се возя при някои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.